banner102

İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu mürüvveti beklenen çift seçildi.

Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor, güncel anketlerine bir yenisini daha ekledi. Kullanıcılara ‘Ömür boyu mutlu olsunlar, mürüvvetlerini görelim dediğin favori çiftin hangisi?’ sorusu soruldu.

İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu mürüvveti beklenen çift seçildi.

Ankette oynadıkları diziden bu yana Türkiye'nin favorisi olan İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu oyların yüzde 53’ünü alarak açık ara birinci oldu. Onları yüzde 19 oy oranıyla aşklarına hayran kaldığımız Hazal Kaya ve Ali Atay takip etti. Sıradanlıktan uzak Öykü Karayel ve Can Bonomo yüzde 18 oy alırken çiçeği burnunda çift Hande Erçel ve Murat Dalkılıç yüzde 10 oy aldı.

Ankette kız - erkek dağılımında da sonuç değişmedi. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu çifti hem kızlardan hem erkeklerden yüzde 53 oy aldı.

KizlarSoruyor hakkında:

Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor KizlarSoruyor yine aynı ekip tarafından ABD'de kurulan GirlsAskGuys platformunun Türkçe versiyonudur. Platformda kadın ve erkeklerin birbirilerine yönlendirdikleri soru/görüş bölümlerinin yanı sıra aşk ilişkilerinden alışverişe, sağlıktan güzelliğe pek çok konuda zengin içerikler ve anketler üyelerin katılımıyla hazırlanıyor. Sitede ayrıca ünlü isimlerin KizlarSoruyor üyelerinin sorularını yanıtladığı özel röportajlar ve canlı yayınlar yer alıyor.

  • KizlarSoruyor’un aylık 17 milyon tekil ziyaretçisi,70 milyon sayfa gösterimi bulunuyor.
  • Kullanıcılar günde 200 bin paylaşım yapıyor.
  • KizlarSoruyor’un %78’i Y Kuşağı.
  • KizlarSoruyor’un % 55’i Kadın, % 45’i Erkek.
Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2018, 22:29

Ali Sünlüklü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96