banner78

Nilüfer’de yazım ve okuma atölyeleri başlıyor

Nilüfer’de ‘okuma’ ve ‘yazmalarını’ geliştirmek isteyenler için kılavuz eşliğinde ilerleme olanağı sağlayan atölye günleri başlıyor. Nilüfer Belediyesi kütüphaneleri, kitapl

Nilüfer’de yazım ve okuma atölyeleri başlıyor
Nilüfer’de ‘okuma’ ve ‘yazmalarını’ geliştirmek isteyenler için kılavuz eşliğinde ilerleme olanağı sağlayan atölye günleri başlıyor. Nilüfer Belediyesi kütüphaneleri, kitapların uçsuz bucaksız dünyasının kapılarını açarken, farklı okumalara yönelmek isteyenler için seçenekler sunuyor.

Nilüfer Belediyesi, çok yönlü okuma alışkanlığı kazanmak ve yazım yeteneklerini geliştirmek isteyenleri; yaratıcı yazarlık, kısa öykü, reklam yazarlığı, hızlı okuma, mitoloji, felsefe ve felsefe tarihi atölyelerine katılmak üzere Nazım Hikmet Kültürevi ve Akkılıç kütüphanesine davet ediyor.

Hakan Akdoğan, Feridun Andaç, Emine Civanoğlu, İbrahim Öztahtalı, Berrak Coşkun ve Ogün Ürek gibi yazar ve uzmanların eğitmenliğinde düzenlenen atölyeler, hafta içi her akşam Nazım Hikmet Kültürevi ve Nilüfer Akkılıç Kütüphanesi’nde yeni kursiyerlerini bekliyor. Ortamala 8 hafta süren eğitimlerin ücreti ise 80 TL.
Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2013, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73