Gençlerbirliği büyük sözü dinledi

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'ın hafta içerisinde yaptığı "sakal" açıklamasının ardından bazı sakallı futbolcuların bugünkü Kardemir Karabükspor maçına tıraş olarak çıktığı görüldü.

Gençlerbirliği büyük sözü dinledi
 Spor Toto Süper Lig'de 10. haftasında evinde Kardemir Karabükspor'u konuk eden Gençlerbirliği'nde başkan Cavcav'ın sakalsız futbolcu istemesinden dolayı futbolcuların maça sakallı mı çıkacağı merak konusu olmuştu. Bugün sahaya ilk 11'de yer alan Hakan, Doğa, Tomic ve İrfan Can ile yedek kulübesinde yer alan Sedat ve Artun'un tıraş olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'ın ligde oynayan sakallı futbolcularla ilgili yaptığı açıklama uluslararası basında geniş yankı uyandırmıştı. Bunun üzerine bugün oynanan Gençlerbirliği, Kardemir Karabükspor karşılaşmasına kadar futbolculardan Sedat Bayrak, Hakan Aslantaş, Uğur Çiftçi, Nizamettin Çalışkan, Tomic, Artun Akçakın, Doğa Kaya, İrfan Can Kahveci ve Gosso sakal bırakıyordu.
Bugün sahaya ilk 11'de yer alan Hakan, Doğa, Tomic ve İrfan Can'ın sakallarını kestiği dikkatlerden kaçmadı. Yedek kulübesinde yer alan Sedat ve Artun'un da tıraş olduğu görüldü.
Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, hafta içerisinde Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic ve futbolcular Olcay Şahan, Selçuk İnan ve Volkan Demirel'i sakalları konusunda eleştiri konusu yapmıştı.
Takımın genç ve sakallı isimlerinden Uğur Çiftçi ise sakal yasağı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "Bize şu ana kadar ulaşan bir tebliğ olmadı. Ancak, başkanımız bizim büyüğümüz, eğer sakalınızı kesin derse keseriz. Bizim için onun sözleri, bir babanın sözleri gibidir" demişti.  

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2014, 15:40

Ali Sünlüklü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73