Muş’ta Amatör Maçta Kavga

Muş’ta oynanan Bölgesel Amatör Lig (BAL) karşılaşmasında olay çıktı. Taraftarların taşla birbirlerine saldırdığı olaylarda 3 polis ve 2 taraftar yaralandı.BAL’da mücadele eden Muş Hasköy Yıldız Spor ile 12 Bingöl Spor, Muş Şehir...

Muş’ta Amatör Maçta Kavga
Muş’ta oynanan Bölgesel Amatör Lig (BAL) karşılaşmasında olay çıktı. Taraftarların taşla birbirlerine saldırdığı olaylarda 3 polis ve 2 taraftar yaralandı.
BAL’da mücadele eden Muş Hasköy Yıldız Spor ile 12 Bingöl Spor, Muş Şehir Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın 35’inci dakikasında yaşanan bir pozisyonun ardından saha karıştı. Sporcuların kavga etmesiyle başlayan olaylar sahanın dışına taştı. İki takım taraftarları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne ait Gençlik Merkezi’nin bulunduğu alanda birbirlerine taşlarla saldırdı. Polisin biber gazı ve plastik mermilerle müdahale ettiği olaylarda 3 polis ve 2 taraftar, vücutlarına isabet eden taşlardan dolayı yaralandı. Olaylarda yaralanan polis ve taraftarlar ambulanslarla Muş Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, 12 Bingöl Spor’un futbolcuları ve taraftarları Muş Emniyet Müdürlüğü’ne ait çevik kuvvet otobüsleriyle kentten çıkartıldı.
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2014, 15:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73