Biden Süleymaniye Camii'nde

ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, eşi ile birlikte Süleymaniye Camii'ne geldi. Biden çiftinin cami ziyareti sürüyor.

Biden Süleymaniye Camii'nde
 İstanbul'daki son gününde Fener Rum Patrikhanesi'ni ziyaret eden ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, ardından eşi Jill Biden ile birlikte Süleymaniye Camii'ne geldi. El ele tutuşarak cami avlusuna giren Biden çifti, samimi görüntüler verdi.

Biden'in gelişi öncesinde de Süleymaniye Camii çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Cami minarelerine çıkan özel harekat polisi çevrede adeta kuş uçurtmadı.

Öğle namazı ardından camiye girişler tamamıyla yasaklandı. Camiye ziyarete gelen yeni evli gelin ve damat da içeri alınmadı. İçeri giremeyince sinirlenen damat tepki gösterdi.


BIDEN ÇİFTİ SÜLEYMANİYE’DEN AYRILDI

ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ve eşi Jill Biden, Süleymaniye Camisi’nden ayrıldı. Biden’ın eşinin başını siyah bir şal ile örttüğü görüldü. 

ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, Fener Rum Patrikhanesi'ne yaptığı ziyaretin ardından eşi Jill Biden ile geldiği Süleymaniye Camisi’nden ayrıldı. Cami ve çevresinde yoğun güvenlik önlemleri alınırken çiftin camiden el ele çıktığı görüldü. Biden’ın eşi Jill Biden, başını siyah bir şal ile kapattı. Biden çifti cami çıkışında basın mensuplarına el salladı. Biden çifti daha sonra yoğun güvenlik önlemleri altında Atatürk Havalimanı’na gitmek üzere camiden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2014, 15:48

Ali Sünlüklü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73