banner78

Cihanbeyli’de Mevlana Haftası Kutlama Etkinlikleri

Konya’nın Cihanbeyli ilçesinde Mevlana Haftası nedeniyle Cihanbeyli Atatürk Anaokulu tarafından bir program düzenlendi.Programa, Cihanbeyli İlçe Belediye Başkanı Mehmet Kale, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Akça, Ziraat Odası Başkanı...

Cihanbeyli’de Mevlana Haftası Kutlama Etkinlikleri
Konya’nın Cihanbeyli ilçesinde Mevlana Haftası nedeniyle Cihanbeyli Atatürk Anaokulu tarafından bir program düzenlendi.
Programa, Cihanbeyli İlçe Belediye Başkanı Mehmet Kale, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Akça, Ziraat Odası Başkanı Galip Yeşilırmak, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Kenan Belgin, öğrenciler, veliler ve vatandaşlar katıldı. Cihanbeyli Belediye Konferans Salonunda gerçekleşen program sema gösterisi ile başladı. Minik öğrencilerin skeçleri ve gösterileri ile devam eden program hayranlıkla izlendi.
Programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, "Cihanbeyli’mizin, Türkiye’mizin ve tüm İslam aleminin geleceği olan bugünkü miniklerimizin sunumlarından dolayı tatlı yanaklarından ve minik yüreklerinden bütün sevgilerimle öpüyorum. Siz velilerimiz evde, öğretmenlerimiz ise okulda vereceği eğitim ve öğretimle yarınlarımız güvence altına alınacaktır. Buna tüm kalbimle inanıyorum. Eğitime desteğimiz her zaman olduğu gibi devam edecektir” dedi.
Cihanbeyli Atatürk Anaokulu Müdürü Tuğba Sezer, desteklerinden dolayı Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale’ye Mesnevi hediye etti. Dereceye giren öğrenciler, Okul Müdürü Tuğba Sezer tarafından ödüllendirilerek program sona erdi.
Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2014, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96