banner78

Soma Davasının İkinci Duruşması İçin Hazırlıklar Tamamlandı

Manisa’nın Soma ilçesinde Soma Holding’e ait kömür ocağında yaşanan kazada hayatını kaybeden 301 madenci ile ilgili davanın ikinci duruşması için hazırlıklar tamamlandı.13 Nisan’da başlayan ve 10 iş günü devam eden duruşmadan sonra...

Soma Davasının İkinci Duruşması İçin Hazırlıklar Tamamlandı
Manisa’nın Soma ilçesinde Soma Holding’e ait kömür ocağında yaşanan kazada hayatını kaybeden 301 madenci ile ilgili davanın ikinci duruşması için hazırlıklar tamamlandı.
13 Nisan’da başlayan ve 10 iş günü devam eden duruşmadan sonra dava 15 Haziran Pazartesi gününe ertelenmişti. Akhisar’da görülecek olan davanın ikinci duruşması öncesinde güvenlik önlemleri alınmaya başlandı. Duruşmanın yapılacağı salonun önündeki yol ve bitişiğindeki park demir bariyerlerle çevrilip, araç ve yaya geçişine kapatıldı. Güvenlik önlemleri kapsamında ilk olarak duruşmanın yapılacağı Reşatbey Mahallesi’ndeki duruşma salonuna dönüştürülen Bülent Ciğeroğlu Kültür Merkezi çevresindeki 174. Sokak trafiğe kapatıldı. Kapatılan yolun sağ tarafındaki kaldırım yayalara ayrıldı. Akhisar emniyet güçleri tarafından güvenlik çemberi ile kapatılan binada Soma davasının ikinci duruşması görülecek.
Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2015, 08:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner96