MÜSİAD'DAN UEDAŞ’A ZİYARET

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Enerji ve Çevre Sektör Kurulu, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü’yü makamında ziyaret etti.

  MÜSİAD'DAN UEDAŞ’A ZİYARET
banner98
 MÜSİAD Bursa Şubesi bünyesinde yer alan sektör kurulları sektörlerine fayda sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Enerji ve Çevre Sektör Kurulu da kurumsal ziyaretler kapsamında sektör paydaşlarına ziyaretler gerçekleştirerek, fikir alışverişleriyle mevcut sorunlara çözüm önerileri getiriyor ve ileriye dönük yapılabilecek projeleri görüşüyor.

Ziyarete MÜSİAD Bursa Şubesi Enerji ve Çevre Sektör Kurulu Başkanı Nurettin Bezir ve MÜSİAD Bursa Şubesi Enerji ve Çevre Sektör Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Dilmenler katıldı. UEDAŞ’ın faaliyetleri hakkında Genel Müdür İbrahim Gümüşlü’den bilgi alan Bezir ve Dilmenler, kendisine çalışmalarında başarılar diledi.

MÜSİAD Bursa Şubesi Enerji ve Çevre Sektör Kurulu’nun faaliyetleri hakkında Gümüşlü’yü bilgilendiren Nurettin Bezir ise, MÜSİAD olarak her zaman işbirliğine açık olduklarını ve ortak projelere imza atabileceklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2017, 11:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0