DİLBER ARTIK BAŞARILI BİR İŞ KADINI

22 yaşına kadar hiç deniz görmedi ve doğduğu şehirden hiç ayrılmadı. Zorlu hayat şartları dışında büyük hayalleri olan Dilber Eryürük, bugün Türkiye’nin birçok şehrini gördü, hatta yurtdışında birçok ülkeyi ziyaret etti. O, şimdi başarılı bir iş kadını.

DİLBER ARTIK BAŞARILI BİR İŞ KADINI
banner98
 QNET kadın girişimcileri destekleyen yapısı ile gelir ve zaman planlaması yapmadan bünyesine dahil olan bağımsız temsilcilerin hayata bakış açılarını değiştiriyor. Yetenekleri destekleyen, birçok insana cesaret veren, esnek çalışma şartları ve kazançları ile gün geçtikçe büyüyen QNET ailesinin başarılı isimlerinden Dilber Eryürük hayalleri gerçekleşen başarılı bir girişimci. Geçim sıkıntıları ve hayalleri arasında çıkmaza girdiği anda tanıştığı yeni işinin hayatını nasıl güzelleştirdiğini anlatıyor.

“Uzun yıllar günün aynı saatinde çalışmak zorunda olan ve işinde gösterdiği performansı maddi ve manevi olarak karşılamayan bir meslek sahibiydim. Zaman hızla geçiyordu ve ben hayallerimin çok uzağındaydım. Tam bu noktada doğrudan satış sektörü ile tanıştım. Beni cezbeden en büyük nokta, kendi zamanımı yönetmemdi, QNET bana farklı bir hayat ve felsefe sundu. Önceden ay sonunu nasıl getireceğimi düşünürken şu anda istediğim evde oturuyor, kendi arabamla istediğim yere gidebiliyorum. Çocukluğumda hiç görmediğim deniz artık bana çok yakın, hatta başka şehirler ve ülkeler de’ diyen Dilber; Türkiye’de pek çok kadının hayal ettiği hayatı yaşıyor.

Gelir durumunu kendi satış ve pazarlama tecrübesi ile değiştiren, çıktığı yeni yolculuğunda kendine güvenen, güçlü ve mutlu bir kadın olan Dilber Eryürük hayal ettiği hayatın gerçekleşmesinde kendini destekleyen ve ona inanan QNET gücünün bir parçası olmaktan son derece mutlu.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2018, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0