İZNİK’TE YOL ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ilçenin dört bir yanında aralıksız devam eden yol çalışmalarından birini Yeşil Cami Mahallesi Topkapı Mevkiinde ki yerinde inceleyerek, personelden bilgi aldı.

İZNİK’TE YOL ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
banner98
 Vatandaşın günlük yaşamda hayatını kolaylaştıracak ve ilçenin çehresini değiştirecek çalışmalara devam eden İznik Belediyesi bu kapsamda birçok alanda, birçok nokta da çalışmalarını sürdürüyor. Gerek Merkezi Hükümet ve gerek Büyükşehir Belediyesi’nden alınan desteklerin yanı sıra İznik Belediyesi ekipleri tarafından da yol yapım çalışmaları, aralıksız bir şekilde devam ediyor.Bu kapsamda alt yapı çalışmaları biten bölgelerde en kısa sürede asfaltlama ve satıh kaplama çalışmaları başlıyor.Bu alanlardan biri olan Yeşil Cami Mahallesi Topkapı Mevkiinde satıh kaplama öncesi çalışmalar başladı.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın da Başkan Yardımcısı Mehmet Hıştıroğlu ile birlikte devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyerek vatandaşların taleplerini de dinledi.

İlçenin en ücra köşesinden en merkezine kadar birçok farklı alanda çalışmalar yürüttüklerini belirten İznik Belediye Başkanı Osman Sargın açıklamasında “İlçemizde birçok alanda devam eden gerek yol çalışmaları ve gerek diğer çalışmalara her geçen gün yenisini ekliyoruz. Bu kapsamda alt yapı çalışması biten sokaklarımızda vakit kaybetmeden yol çalışmalarına giriyoruz. Gerek parke taşı, gerek sıcak asfalt ve gerekse de satıh kaplama çalışması ile sokaklarımızı pırıl pırıl bir görünüme kavuşturuyoruz. Mahalle muhtarlarımızın ve hemşerilerimizin talepleri doğrultusunda nerede hangi hizmete ihtiyaç varsa büyük, küçük demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm bu çalışmalar doğrultusunda vatandaşlarımızın beğenisi ve destekleri bizlerin çalışma azmini de arttırıyor. Tüm hemşerilerime bu destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2018, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0