Kredi Kefalet Çalişanlarina Eğitim

Kastamonu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifler Birliği, çalışanlarına Abana’da eğitim semineri verdi.Kastamonu merkez ve ilçelerinde faaliyette bulunan Kastamonu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifler Birliği, çalışanlarına...

Kredi Kefalet Çalişanlarina Eğitim
Kastamonu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifler Birliği, çalışanlarına Abana’da eğitim semineri verdi.
Kastamonu merkez ve ilçelerinde faaliyette bulunan Kastamonu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifler Birliği, çalışanlarına yönelik 6-7 Kasım tarihleri arasında eğitim semineri verildi. Seminere Birlik Başkanı Birol Bozkurt’ta katıldı.
TESKOMB Müfettişi Tolga Yamaner ile ESKİMTAŞ Yetkili Personeli İbrahim Doğan tarafından verilen eğitimlerde, Genel Mevzuat, Muhasebe, Ortak Takip Programı ve çeşitli Muhasebe konuları ele alındı.
Seminerde konuşan Birlik Başkanı Birol Bozkurt, kooperatif çalışanların öneminden bahsederek düzgün çalışan personele her zaman sahip çıktıklarını söyledi. Birlik genelindeki düzenli çalışmadan dolayı Genel Başkan Abdulkadir Akgün’den teşekkür aldıklarını ifade eden Birol Bozkurt, seminerin başarılı geçmesi dileğinde bulundu.
Birol Bozkurt, Bozkurt Esnaf Kefalet Kooperatifinde yeni işe başlayan Mehmet Tan’ı kürsüye davet ederek çalışanlara tanıttı.
Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2014, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0