CES SEDEC’te Ürünlerini Sergileyecek

Türkiye’nin en önemli savunma sanayi platformlarından SEDEC, 3-5 Temmuz tarihlerinde Ankara ATO Congresium’da kapılarını Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Kara, Hava, Deniz Kuvvetleri, Jandarma gibi ihtiyaç makamlarına ve üreticilere açacak. Anayurt Güvenliği, Sınır Güvenliği, İç Güvenlik ve Savunma Sistemleri konularında Uluslararası ve Ulusal tüm oyuncuları bir araya getirecek fuarda, Savunma ve Havacılık sektöründe faaliyet gösteren CES İleri Kompozit ve Savunma Teknolojileri A.Ş. de yerini alacak. CES, fuarda kendi geliştirdiği miğfer, yelek, kalkan, göğüs plakası gibi son teknoloji kişisel koruma ekipmanlarının yanı sıra askeri zırhlı araçlara yönelik balistik koruma alanındaki ürünlerini de ziyaretçileriyle buluşturacak.

CES SEDEC’te Ürünlerini Sergileyecek
banner98
 CES balistik alanında olduğu gibi İleri Kompozit mühendislik, tasarım ve üretiminde de adından söz ettirecek işlere imza atıyor. 20.000 metrekarelik alana kurulu üretim tesisiyle iş ortakları için, konvansiyonel yöntemlerden, en üst havacılık sertifikasyonlarını gerektiren üretim tekniklerine kadar uzanan, geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Bu alandaki üretim ve mühendislik yeteneklerini de fuarda tedarik makamlarıyla buluşturacak şirket AS9100 sertifikasyonuna 5 senedir sahip ve Airbus, Sikorsky, Leonardo gibi dünya çapındaki müşterilerine en üst seviyede hizmet veriyor.

Son teknoloji ürünler sergilenecek

Bugüne kadar savunma sanayinde büyük ölçüde dışarıdan alınan balistik ürünleri yüzde 100 milli ve yerli olarak üreten ve Türkiye’nin, savunma sanayinde dünyanın öncü ülkelerinden biri haline gelmesi için çalışan CES, son teknoloji ürünlerini de ihtiyaç makamlarıyla buluşturacak. 2020 yılında, ürettiği ürünlerin yüzde 50’sini, ihraç etmeyi ve ileri kompozit alanında, dünyanın önde gelen firmalarından biri olmayı hedefleyen şirket, miğfer, yelek, plaka gibi kişisel koruma ürünlerinin yanı sıra son teknolojiler ile geliştirilmiş araç koruma ürünlerinden parçacık kalkanı ve eklemeli zırh ürünlerine de standında yer verecek. Geçtiğimiz yıl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından AR-GE merkezi olarak onaylanan CES, tank modernizasyonu projeleri de dahil olmak üzere, birçok zırhlı araç platformunda teknoloji geliştirilmesine öncülük ediyor. CES İleri Kompozit ve Savunma Teknolojileri A.Ş. Türkiye’de helikopter ve kara aracı zırhı yapabilen ilk ve tek firma olma unvanını da elinde bulunduruyor.CES Hakkında

Açık Grubu bünyesinde faaliyet gösteren CES İleri Kompozit ve Savunma Teknolojileri A.Ş., 20.000 metrekarelik alana kurulu üretim tesislerinde iş ortakları için konvansiyonel yöntemlerden, en üst havacılık sertifikasyonlarını gerektiren üretim tekniklerine kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Dünyada, havacılık, uzay ve savunma sektörleri için geçerli vazgeçilmez kalite göstergesi olan AS9100 sertifikasyonuna 5 senedir sahip olan CES; Airbus, Sikorsky, Leonardo gibi dünya çapındaki şirketlere hizmet vermektedir. Kara, deniz ve hava araçlarında kullanılan balistik zırhları Türkiye’de ilk üreten firma olan CES , Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylı bir Ar-Ge merkezidir. CES aynı zamanda Milli ve NATO Gizli Tesis Güvenlik Belgesine ve Üretim İzin Belgelerine sahiptir. CES, yüksek tehdit seviyelerine karşı geliştirdiği kişisel ve araç koruma ürünlerini Güvenlik güçlerinin ve ana araç imalatçılarının hizmetine sunuyor. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0