banner78

Çin’deki Truva atlı parkta su eğlencesi

Çin’in başkenti Pekin’deki bir eğlence parkında, su eğlencesi heyecanı doruğa çıkarıyor.

Çin’deki Truva atlı parkta su eğlencesi
Çin’in başkenti Pekin’deki bir eğlence parkında, su eğlencesi heyecanı doruğa çıkarıyor. Bindikleri botla yukarı doğru tırmanan ve sonrasında metrelerce yükseklikten aşağı doğru kayanların görüntüleri ilginç kareler oluşturuyor.

Büyük bir alana kurulu ve 360 derece Pekin’in görülebildiği Dünya Parkı çocuklar ve büyükler için tam bir eğlence konumunda bulunuyor.

Parkı ziyarete gelenler, önce şehri 360 derece gösteren araca biniyorlar. Truva atının dev maketinin bulunduğu parkın en eğlenceli bölümünü ise suni şelaleden botla aşağıya inilmesi oluşturuyor.

Islanmamak için önlüklerini giyerek bota binen ziyaretçiler, ilk olarak orta yükseklikteki şelaleye tırmanıyor. Sonrasında ise çığlıklar eşliğinde botla aşağı kayan büyük küçük herkesin heyecanı artıyor. Asıl heyecanın doruğa çıktığı an ise birinci turun ardından devam eden ve 15 metre yüksekliğe çıkılıp botla aşağıya doğru inilen anlar oluyor.

Botla eğlenenlerden bir Çinli, ilk defa böyle bir eğlenceye şahit olduğunu belirterek, saçlarının ıslandığını ifade etti.

Diğer bir Çinli Bayan ise, birçok kez botla ağıya indiğini, ama bu sefer her yerinin ıslandığını söyledi.
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2013, 14:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73