banner102

TEMAYÜLE GİDİYOR!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin istifasının ardından, büyükşehir belediye başkanlığı için yeni ismin belirlenmesi amacıyla çalışmalar devam ediyor.

 TEMAYÜLE GİDİYOR!
 

AK Parti Bursa teşkilatları Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için görüşlerini sandığa yansıtacak. Çalışmalar kapsamında 30.10.2017 Pazartesi Günü (YARIN) Saat: 11.00’de AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sn. Erol KAYA’nın da katılımları ile Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile ilgili temayül yoklaması basına açık olarak gerçekleştirilecek.

AK Parti Bursa Milletvekilleri, belediye başkanları, il yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri,  ilçe başkanları ile kadın ve gençlik kolları başkanlarının katılacağı temayül yoklaması Merinos AKKM Başkanlık Salonu’nda yapılacak.

Temayül yoklamasının Bursa’nın geleceği ve partilerindeki istişare kültürü açısından önemine vurgu yapan İl Başkanı Ayhan Salman, şunları söyledi:

“Ülkemizin, şehrimizin geleceğini ilgilendiren her kararda olduğu gibi bu süreçte de istişare kültürümüzü ve mekanizmamızı en doğru şekilde işletmeye çalışıyoruz.  Amacımız, Bursamızın ve ülkemizin geleceğine katkı koyacak en doğru ismin ortaya çıkmasını sağlamak. Bu anlamda genel merkezimiz ve teşkilatlarımızla istişarelerimizi sürdürüyor, her fırsatta halkımızla buluşuyoruz. İnşallah tüm bu çalışmaların ardından en doğru sonuçlar ortaya çıkacaktır. Tüm çabamız bu güzel şehre ve ülkemiz katkı koymak için. En büyük gücümüz olan halkımızın güveni, birlik ve beraberliğimizle hedeflerimiz yolunda ilerlemeye devam edeceğiz.”


Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2017, 09:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0