banner102

İpeker'e Büyük Onur

İpeker Tekstil, Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından düzenlenen “Sürdürülebilir İş Ödülleri” yarışmasında rakiplerini geride bırakarak sektöründe büyük ödüle layık görüldü.

İpeker'e Büyük Onur
 Tekstil sektörünün global oyuncusu olma yolunda önemli mesafe kat eden ve ürettiği yenilikçi kumaşlarla Bursa’nın gururu olan İpeker Tekstil, başarılarını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor.

İpeker son olarak, Türkiye’nin en seçkin üniversitelerinden 31 akademisyenin içinde bulunduğu jüri tarafından, Türkiye’de sürdürülebilir iş modellerinin gelişmesine ve değişimin ivme kazanmasına katkıda bulunmak amacıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden birisi olan ‘Sürdürülebilir İş Ödülleri Yarışması’nda rakiplerini geride bırakarak ödüle layık görüldü.

Farklı sektörlerde, Coca Cola, Ford Otomotiv, Türk Hava Yolları, Doğuş Otomotiv, Dimes, Garanti Bankası gibi kıymetli markaların ödül aldığı yarışmada, İpeker Tekstil de, sürdürülebilirliğin zor olduğu düşünülen tekstil sektöründe önemli firmaları geride bırakarak birincilik kürsüsüne çıktı. İstanbul’da düzenlenen törende İpeker’in ödülünü Yönetim Kurulu Üyesi Ömer İpeker aldı. Bu ödülün kendileri için çok önemli olduğunu söyleyen Ömer İpeker, şirket çalışanlarına özellikle teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2017, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0