Bursaspor Başkan Adayı Bozdemir’den Açıklama: "Kadroma Güvenim Tam"

Geçtiğimiz Mart ayında Bursaspor Başkanlığı için adaylığını koyan ilk isim olan İşadamı AhmetBozdemir bir açıklama yaptı. Bozdemir; “Biz bir yıldır bu konuda bir hazırlık içindeyiz, birçok stratejik planlama yaptık, ekip olarak birçok proje için girişimlerde bulunduk.

Bursaspor Başkan Adayı Bozdemir’den Açıklama:
banner98
Genç bir kadro olarak tahminen en kötü günde, Mart ayında küme düşmeye dair sinyaller varken adaylığımızı açıkladık. Takım kendini garantilemiş vaziyetteyken adaylığını açıklayanlarla karşılaşıyoruz. Bu da insanı düşündürüyor; acaba bu adaylıklarını ne kadarı gönülden, ne kadarı değil?

Taraftar bilmelidir ki biz iyi gününde de kötü gününde Bursaspor’un yanındayız. Taraftara güvenimiz tam. Biz Bursasporluyum diyen herkesin doğru ile eğriyi ayıracağını biliyoruz.” diye konuştu.

“Birleşme Yok...”


Bozdemir; “Bugünlerde herkes birleşme çağrısı yapıyor. Biz bundan yana değiliz, ilk gün yola çıktığımız kişilerle sonuna kadar da beraberiz. Ben ekibimden kimseyi satmayacağım gibi, kimsenin başkanlığı altında çalışmayı düşünmem. Çünkü biz bu yola çıkarken, taraftara tek tek dokunduk, dernek dernek gezdik, elimizden gelen çabanın tümünü bu uğurda harcadık. Bire bir görüşmeler yaptık, özel günlere hep beraber katıldık, yolları arşınladık, herkesi kucakladık. Herkes de bizi kucakladı. Bu emeği bir kenara atmak hiç bize göre değil.” dedi.


“Mali Enkazın Farkındayız”

İşadamı Bozdemir; “Bursaspor’un geleceği için birçok proje geliştirdik. Elbette Bursaspor’un şu anda mali bir enkaz ile karşı karşıya olduğunu hepimiz biliyoruz. Buna rağmen bu işe baş koyduk çünkü gerçekleştirmeyi planladığımız projelerin Bursaspor’u atağa kaldıracağını biliyoruz.

Ben kendi birikimimi ortaya koyacak olmasam, kendi mal varlığıma güvenmesem zaten böyle bir yola en baştan çıkmazdım. Hem kendime, hem de kadroma güvenim bu anlamda tam. Projeler her zaman önemlidir ancak çarkı döndürecek parayı bulamazsanız projeler bir hayalden öteye gidemez”. diye konuştu.

“Türkiye’nin birçok önemli, büyük şirketleriyle dirsek teması halindeyiz. Bu temasların amacı her zaman Bursaspor’un iyiliği ve geleceğidir. Bu konuda kendime güvenim tam” diyen Bozdemir şöyle devam etti;


“Sayın Genel Kurul üyelerinin son zamanlarda maçlara bile gelmeyeni, kulübe maddi manevi hiçbir yardımı dokunmayanı, hiçbir katkısı olmayanı, alacakları için kulübe ihtar çekip dava açanlarını bile gördük. Bu arkadaşları bazı yönetim kurulu listelerinde ya da başkan adayı olarak görmekteyiz.

Bir de bizim gibi yönetimdeki parasını almayıp kulübe bağışlayanlar,deplasmanlara, tozluklara, kapılara sponsor olanlar, kulübe her fırsatta maddi manevi destek verenler, taraftar ile teması hiçbir zaman kesmeyenler, taraftarın her türlü dernek açılığına, özel gecesine destek olanlar ve ailece her deplasmanda yollarını aşındıran bizim gibiler var. Bu arkadaşlar belirli listelerde yönetim kurulu üyesi ya da başkan adayı olarak karşımıza çıkıyor. Taraftar sonuna kadar bu işe gönül verenlerle diğerlerini aynı kefeye koymayacaktır, bundan eminiz.” diye konuştu.


Bozdemir son olarak; “Biz taraftar ile el ele işler yapmaya, her zaman yanlarında olmaya, dertlerini dinlemeye, destek olmaya devam edeceğiz. Taraftarla temas halinde olmayı sonuna kadar sürdüreceğiz.” dedi.


Bursaspor Başkan Adayı Ahmet Bozdemir Kimdir?

1978 doğumlu Ahmet Bozdemir Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu. EK-AR Petrol Ürünleri Hırdavat Turizm İnşaat Yapı Malzemeleri San. Tic A.Ş sahibi olan Ahmet Bozdemir,müteahhitliğin yanı sıra inşaatçılıkla da uğraşıyor. Bozdemir tuğla ve inşaat malzemeleri üretimi yapıyor.

Türkiye’nin önemli projelerine inşaat malzemeleri desteği veren Bozdemir’in benzinlik ve petrol ürünleri bayilikleri bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2018, 09:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner108

google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0