Başkan Aktaş, ‘daha sağlıklı Bursa’yı hedefliyor

‘14 Mart Tıp Bayramı’ nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı personelini tebrik eden Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, çalışmalarıyla, insanların keyifle yaşadığı daha sağlıklı bir Bursa’yı hedeflediklerini söyledi.

Başkan Aktaş, ‘daha sağlıklı Bursa’yı hedefliyor
 Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ‘14 Mart Tıp Bayramı’ nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı’nı ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmetlerini sürdüren sağlık personelini tebrik edip çiçek veren Başkan Aktaş, günün önemine değindiği açıklamasında, “Bursa’da Büyükşehir Belediyesi olarak birçok alanda olduğu gibi sağlık işleriyle ilgili de çok ciddi hizmetleri hayata geçiriyoruz” dedi.

“Her şeyin başı sağlık…”

Başkan Aktaş, doğumdan ölüme dek insan sağlığı odaklı pek çok çalışmanın yapıldığını söyleyerek, “Hekimlerimiz, hemşire arkadaşlarımız, ekiplerimiz donanımlı bir şekilde çalışıyorlar. Bir yandan da ilkyardım gibi farklı eğitimlerle personelimizin daha donanımlı olması hedefiyle çalışıyoruz. Böyle hayırlı işin gerçekleştirilmesine emek veren tüm personelimizi tebrik ediyorum. Yaptığımız her iş değerli ve önemli. Biz insanların en zor anlarında varız. Her şeyin başı sağlık…  Sağlık olmadan hiçbir şeyin anlamı ve değeri yok. Sağlıkta dakikaların ve hatta saniyelerin bile çok önemi var. Verdiğimiz eğitimlerle ve yaptığımız çalışmalarla şehrin daha sağlıklı bir şehir olması ve insanların da daha sağlıklı yaşamaları adına gayret ve heyecan içerisindeyiz” diye konuştu.

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki evde hasta bakım faaliyetlerinin, kentte, önemli ve ihtiyaca cevap veren hayırlı bir hizmet olduğunu da söyleyen Aktaş, her konuda olduğu gibi kentte, sağlıkla ilgili de daha iyi adımlar atılacağına işaret etti. Sağlık personeli ise çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdiği görüşmede, nazik ziyareti nedeniyle Başkan Aktaş’a teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 08:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0