Kuveyt Türk ve LCW iş birliğinde ödeme sistemi

İnovatif ürün ve hizmetleriyle öne çıkan Kuveyt Türk, LC Waikiki ile iş birliğine giderek kredi kartsız ve vade farksız online alışveriş finansmanı anlaşmasına imza attı. Yapılan iş birliği kapsamında Kuveyt Türk müşterileri, LC Waikiki web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden yaptıkları 5 bin TL’ye kadar olan alışverişlerde kredi kartına ihtiyaç duymadan vade farksız 3 taksitle alışverişlerini anında yapabiliyor.

Kuveyt Türk ve LCW iş birliğinde ödeme sistemi

Türkiye’nin öncü katılım finans kuruluşu Kuveyt Türk, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini dinlemeye ve yeni çözümler geliştirmeye devam ediyor. Alışveriş finansmanı alanında birçok yeniliğe imza atan Kuveyt Türk LC Waikiki ile iş birliğine gitti. Yapılan iş birliğiyle birlikte Kuveyt Türk, LC Waikiki’de Alışveriş Finansmanı ile ödeme hizmeti sunan ilk ve tek banka oldu. 

Katılım finans sektöründe ilk kez hayata geçirilen anlaşma kapsamında, Kuveyt Türk’ün alışveriş finansmanı hizmeti, LC Waikiki mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde ‘anında finansman ödeme yöntemi’ olarak kullanıcılara sunuluyor. LC Waikiki müşterilerine alışverişlerinde pratik, hızlı, kredi kartsız ve şubesiz anında finansman kullandırarak alışveriş deneyimini farklı bir boyuta taşıyan Kuveyt Türk, 5 bin TL’ye kadar olan online alışverişlerde vade farksız 3 taksit uyguluyor. LC Waikiki web sitesi veya mobil uygulamasında ödeme seçeneklerinden Kuveyt Türk Alışveriş Finansmanını seçerek bilgilerini dolduran Kuveyt Türk müşterileri, Kuveyt Türk Mobil uygulamasına yönlendirilerek anında bu finansmandan yararlanabiliyor. Kuveyt Türk müşterisi olmayanlar ise görüntülü görüşmeyle kısa sürede müşteri olarak 3 taksitle alışveriş yapabiliyor.

“Müşterilerimizin kredi kartlarının limiti etkilenmiyor”

Kuveyt Türk Bireysel ve Özel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral, “Müşterilerimizin güncel talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sektör dinamiklerini yakından takip ediyor, yenilikçi ürün ve hizmetler geliştiriyor, yeni iş birliklerine imza atıyoruz. LC Waikiki ile yaptığımız iş birliği kapsamında, müşterilerimiz, LC Waikiki mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden yapacakları alışverişlerde Kuveyt Türk’ün alışveriş finansmanı ödeme yöntemi sayesinde hem kredi kartına ihtiyaç duymadan hem de 3 taksit imkanından yararlanarak anında alışveriş yapabiliyor. Böylece müşterilerimiz kredi kartı limitleri etkilenmeden pratik ve hızlı şekilde alışveriş yapma imkanına kavuşmuş oluyor. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak yeniliklere imza atmaya ve müşterilerimize yeni fırsatlar sunmaya devam edeceğiz” dedi. 

Kuveyt Türk Hakkında

Kuveyt Türk, 1989 yılında kurulmuştur. Seçkin finansal ürün ve hizmetlerini etkin şekilde tasarruf sahipleri ve yatırımcılarla buluşturan Kuveyt Türk, müşteri odaklı yaklaşımı, teknoloji-inovasyon çalışmaları ve dijital dönüşüm yolunda attığı adımlarla sektöründeki öncü konumunu sürdürmektedir. Altın bankacılığı alanında adım atan ilk katılım finans kuruluşu olan Kuveyt Türk, ayrıca dünyada ve Türkiye’de ilk sürdürülebilir sukuk işlemini gerçekleştirmiştir. Son 6 yıldır Türkiye’nin En İyi İşvereni ödülüne layık görülen Kuveyt Türk, 2021’de de ilk sırada Avrupa’nın En İyi İşvereni seçildi. Bugün itibarıyla Türkiye genelinde 443 şubesiyle ve dijital kanallarıyla müşterilerine hizmet veren Kuveyt Türk, yurt dışında ise Bahreyn şubesi ve Almanya’daki iştiraki KT Bank AG’yle faaliyetlerini sürdürmektedir. Operasyonel çalışmalarının yanı sıra toplumsal değerleri temel alarak ve kültürel varlıklara sahip çıkarak önemli sosyal sorumluluk projelerine imza atan Kuveyt Türk, “Değerlerimizle büyüyoruz” yaklaşımı doğrultusunda birçok restorasyon projesi üstlenmiş, insani yardım kampanyalarına destekte bulunmuş, kitap ve belgesel gibi kalıcı eserler ortaya koymuştur.

Necmi İnce

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0