Bursagaz Arama Kurtarma Ekibinden Sürpriz Ofis Ziyareti!

Güvenli gaz arzının devamlılığı amacıyla yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Bursagaz, Deprem Haftası kapsamında Arama Kurtarma Ekibi’nin yeni dönem faaliyetlerini anlattı. Bursagaz yönetimiyle kahvaltı organizasyonunda bir araya gelen Bursagaz Arama Kurtarma Ekibi (BURAK), amaçları, çalışmaları ve işbirlikleri hakkında bilgi verdi. 6 Mart Salı günü Esentepe Genel Müdürlük binası önünde halka tanıtılan BURAK, 7 Mart’ta ise AFAD'ın düzenlediği ve Bursa Valisi İzzet Küçük’ün katıldığı Deprem Haftası etkinliklerinde yerini aldı.

Bursagaz Arama Kurtarma Ekibinden Sürpriz Ofis Ziyareti!
 Türkiye’nin en büyük doğal gaz dağıtım şirketlerinden Bursagaz, Deprem Haftası kapsamında Arama Kurtarma Ekibi’ni halka tanıttı. İlk olarak Bursagaz yönetimi ile kahvaltı organizasyonunda bir araya gelen Bursagaz Arama Kurtarma Ekibi (BURAK), çalışmaları, amaçları ve işbirlikleri hakkında yönetimi bilgilendirdi. Bu toplantıda ayrıca kurulduğu 2013 yılından bu yana aralıksız BURAK ekibinde gönüllü olarak çalışan 5 Bursagaz çalışanına da yönetim tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Bursagaz Arama Kurtarma Ekibinden Sürpriz Ofis Ziyareti!

 

Bursagaz Arama Kurtarma Ekibi BURAK, 6 Mart Salı günü ise Bursagaz Esentepe Genel Müdürlük binası önünde halkla buluştu. Tüm gün süren etkinlikte, BURAK’ın araçları ve ekipmanları sergilendi. Ayrıca BURAK ekibi, Bursagaz çalışanlarında deprem farkındalığı oluşturmak amacıyla tam teşekküllü hazırlanarak ofis ziyaretlerinde bulundu. BURAK ekibi, Bursagaz çalışanlarına depremle ilgili bilgilendirmelerde bulundu BURAK’ın yeni dönem çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

 

Enerji sektöründe ilk ve tek olan Bursagaz Arama Kurtarma Ekibi BURAK’ın hayata geçirdiği faaliyetlerin çok kıymetli olduğunu söyleyen Bursagaz Genel Müdürü Dr. Markus Rapp, “Bursagaz olarak, herhangi bir acil durumda halkımızın can ve mal güvenliğini sağlayabilmek için teknolojik yatırımlarımızın yanı sıra bilinçlendirme ve farkındalık çalışmalarımıza da hız kesmeden devam ediyoruz. BURAK ekibimiz, yaşanabilecek bir doğal afette görevine her an hazır olduğunu bir kez daha gösterdi. BURAK ekibi Türkiye’nin her köşesine yardıma gitmek için hazırdır” diye konuştu.

 

BURAK Ekibi Kent Meydanı’nda!

 

BURAK Ekibi, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın düzenlediği ve Bursa Valisi İzzet Küçük’ün katılım gösterdiği Deprem Haftası etkinliklerinde de yerini aldı. 7 Mart Çarşamba günü toplantı ile başlayan program, Bursa’daki 34 arama kurtarma ekibinin Kent Meydanı’nda ekipmanlarını halka tanıtmasıyla devam etti.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73