banner105

Beşiktaş 'CAS' Açıklaması Yaptı!

Beşiktaş Kulübü, CAS'tan gelen kötü haber sonrası bir açıklama yayınladı.

Beşiktaş 'CAS' Açıklaması Yaptı!
Beşiktaş Kulübü, CAS'tan gelen kötü haber sonrası bir açıklama yayınladı. Siyah - beyazlılar yayınlan mesajda, büyük camialarda görev üslenen kişilerin görevlerinde daha dikkatli ve hassas olması gerektiğini belirtti.

Beşiktaş'ın resmi internet sitesinden yapılan açıklamalarda, şu ifadelere yer verildi: "Rakibi Tromso karşısında şerefiyle oynayıp hakkıyla kazanan ve tur atlayan Profesyonel Futbol Takımımızın Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi CAS tarafından iletilen karar neticesinde 2013-2014 sezonunda UEFA Avrupa Ligi’ne katılamayacak olması camiamızı derinden üzmüştür.

Bu karar; Yönetim Kurulumuz’un, teknik ve idari kadromuzun, futbolcularımızın ve takımımızın arkasındaki itici güç muhteşem taraftarımızın, emeklerinin heba olması anlamını taşıdığından üzüntümüzü bir kat daha arttırmıştır. Camiamızı maddi olduğu kadar manevi olarak da ağır bir bedel ödemek zorunda bırakan bu kararla, büyük camialarda görev üstlenen kişilerin, görevleri sürecince ne derece hassas ve dikkatli davranmaları gereğinin önemi daha da iyi anlaşılmaktadır.

Kulübümüzün 110 yıldır olduğu gibi bundan sonra da faaliyet gösterdiği her branşta, şerefiyle ve hakkıyla mücadelesini sürdürüp layık olduğu başarılara imza atacak olması tek tesellimizdir."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73