Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem Mahalleleri tek tek geziyor!

Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında seçim çalışmalarına son sürat devam eden Nilüfer Belediyesi Başkan Turgay Erdem mahalleleri tek tek gezerek sıkıntıları ve sorunları yerinde dinlemeye devam ediyor.
Geçtiğimiz günlerde benimde şahit olduğum ve Mahallesi'nde yaşamaktan ve oralı olmaktan gurur duyduğum Ürünlü Mahallesi'ne gelerek halkı ziyaret etti.
Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ve belediye yöneticileri ile birlikte arkadaşlarıyla birlikte Ürünlü Mahallesi'ndeki başta muhtar ve vatandaşın sorunlarını ve taleplerini dinleyerek çözümler için talimatlar verdi.
Ayrıca porgram sonrası Nilüfer İlçe'deki Ürünlü Mahallesi'nde Hıdırellez şenliğine katılarak gençlerle ve vatandaşlarla oyun oynama isteklerini geri çevirmedi ve hoş bir manzara ortaya çıktı.Halkcı Başkan Turgay Erdem herkesten tam not aldı!

Bursa Nilüfer ilçesindeki mahalleleri tek tek gezen ve farkındalık oluşturan ve gece gündüz çalışan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ve Belediye yöneticileri ve memurlarına bu çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.
Zaten bu çalışmalar sonrasında Nilüfer ilçesindeki tüm vatandaşlar başta Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ve belediye çalışanlara halkla bütünleşik olduğu için ve onların dertlerini dinledikleri için ve yerinde tespit ettikleri için minnetkar olduklarına da söylemeden geçemeyeceğim.
Ben inanıyorum ki önümüzdeki yerel seçimlerde başta büyük şehirde ve diğer ilçe belediyelerinde çok büyük bir değişimin sinyallerini şimdiden vermiş olduğunu söyleyebilirim.
Malum 2019 Yerel seçimlerde Millet İttifakı'nın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Bozbey'in %47 oyla seçimi kıl payı kaybetmişti.Bu fark şimdiden kapandığını söyleyebiliriz.


Evet Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimleri bitti ve artık yerel seçimlerle ilgili seçim standı verilmiş oldu.Alınan sonuçlar ülkemize tekrardan hayırlı olsun.Bakalım Bursa'daki yerel seçimlerde AK Partili olan belediyeler CHP'li Belediye olarak hangileri geçecek merak konusu. Görünen o ki bu seçim sonuçları ile kafa kafaya çıkan net sonuçlardan sonra yerelde de Cumhur ittifakının çok ciddi sıkıntılara girebileceğini söylemek doğru olur.
Unutmadan Nilüfer'de yaşamak bit ayrıcalıktır.
Gülümseyin Nilufer'desiniz.

YORUM EKLE
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0