banner78

Serdar Ortaç'tan Şaşırtan Cevap

Gayrimenkul ve moturunu sattığı iddia edilen Serdar Ortaç, çok şaşırtan bir cevap verdi.

Serdar Ortaç'tan  Şaşırtan Cevap
 Nişanlısı Chloe Loughan'ın Türkiye'de çalışma izni olmadığı haberleriyle gayrimenkul ve motorunu sattığı iddialarına kızan Serdar Ortaç, "Böyle haberleryapmayın ev de benim, motor da benim, karı da benim istediğim gibi yaşarım..."

ÇALIŞMA BAKANLIĞI İZİN VERDİ
Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç önceki akşam İrlandalı nişanlısı Chloe Loughan'la Reina'da yemek yedi. Çıkışta Chloe'nin Türkiye'de çalışma izni yok haberleriyle igili açıklama yapan Ortaç, "Ben Chloe için çalışma izni aldım. Aldığım izinde 10.07.2013'ten, 10.07.2014'e kadar Ortaç Müzik Yapım'da çalışabilir. Bana bu izni Çalışma Bakanlığı verdi" dedi.

CHLOE'NİN OTURMA İZNİ DE VAR
Serdar Ortaç, nişanlısı için oturma izni de aldığını belirtip, "19.09.2012'de ikametgah almış ve 18.09.2013'e kadar geçerli. Chloe zaten geçen gün bakanlığa belgelerini mühürletti" dedi. Gayrimenkul ve moturunu sattığı iddiaları için de koşunan Ortaç şunları söyledi: "Böyle haberler yapmayın ev de benim, motor da benim, karı da benim istediğim gibi yaşarım kimseyi ilgilendirmez!"

BEBEK İDDİALARINA CEVAP VERMİŞTİ
Serdar Ortaç bebek iddialarına 'Bu yıl bir nikâh kıyarsam, ki öyle gözüküyor, 2013 yılında ilk çocuğu doğurtturacağım' cevabını vererek yine şaşırtmıştı.
Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2013, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner96