Paris’te Cem Yılmaz’ın filminin galası yapıldı

Paris’te “Türk Sinemasıyla Randevu” etkinliği çerçevesinde düzenlenen Türk filmleri gösterimi, Cem Yılmaz’ın “Pek Yakında” filmi için düzenlenen gala gecesiyle start aldı.

Paris’te Cem Yılmaz’ın filminin galası yapıldı
 Başkent Paris’in dünyaca ünlü Champs-Elysees Caddesi üzerinde bulunan sinemada gerçekleşen galaya, başta filmin oyuncuları Cem Yılmaz, Zafer Alagöz, Ozan Güven, Tülin Özen ile Türk sinemasının 100. yıl etkinliği çerçevesinde oynadıkları filmler gösterilecek olan ünlü oyuncular Hülya Koçyiğit ve Kıvanç Tatlıtuğ da katıldı. Cem Yılmaz’ın Pek Yakında filminin galasında sinema salonunu dolduran davetlilerin çoğunun yer yetersizliğinden dolayı kapıdan döndüğü öğrenildi. Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Abdurrahman Arıcı’nın Türk sinemasıyla ilgili kısa bir konuşma yaptığı gecenin sunuculuğunu Pelin Batu yaptı.
Geceye katılan oyuncular Hülya Koçyiğit ve Cem Yılmaz’a Türk Sinema Etkinliği çerçevesinde ödül verildi. Gecede konuşan Hülya Koçyiğit, “Fransa bana daima uğurlu gelmiştir. Daha evvel Fransa’dan iki ödül almıştım, bu 3’üncü ödülüm” dedi.
Cem Yılmaz ise yaptığı esprilerle geceye katılanlara eğlenceli dakikalar yaşattı. 
Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2014, 12:58

Ali Sünlüklü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73