banner105

Meclise 8 dil desteği geliyor

TBMM, Meclis’i gezmek isteyen yabancı ziyaretçiler için İngilizce, Almanca, Arapça, Çince, Fransızca, İspanyolca, Kazakça ve Rusça dillerinde rehberlik hizmeti verecek.     TBMM Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada,...

Meclise 8 dil desteği geliyor
TBMM, Meclis’i gezmek isteyen yabancı ziyaretçiler için İngilizce, Almanca, Arapça, Çince, Fransızca, İspanyolca, Kazakça ve Rusça dillerinde rehberlik hizmeti verecek.

    TBMM Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, Meclis’i gezmek isteyen tüm ziyaretçilerin, cumartesi günleri randevuya gerek olmadan, 11.00-16.00 saatleri arasında TBMM Dikmen Giriş Kapısı'ndan giriş yapmak suretiyle rehberli ziyaret programından yararlandığı hatırlatıldı. Açıklamada, “7 Eylül 2013 Cumartesi gününden itibaren TBMM’yi gezmek isteyen yabancı ziyaretçilere yönelik ‘İngilizce Rehberlik’ hizmeti de verilmeye başlanılacaktır. Bu kapsamda TBMM’yi gezmek isteyen yabancı ziyaretçiler cumartesi günleri 13:,30–14,30 saatleri arasında rehber eşliğinde TBMM’yi gezebileceklerdir. Ayrıca önceden randevu alan gruplara, Almanca, Arapça, Çince, Fransızca, İspanyolca, Kazakça ve Rusça dillerinde de rehberlik hizmeti verilecektir.” denildi.
Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2013, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73