Edebali ev ev dolaşıyor

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, her hafta başka bir mahallede ilçe sakinlerini evlerinde ziyaret ediyor.

Edebali ev ev dolaşıyor
 Edebali, 2016 Ocak ayından itibaren başladığı programlarda bugüne kadar 46 mahallede 236 haneyi ziyaret ederek ilçe sakinleriyle bir araya geldi. Her hafta farklı bir mahallede vatandaşların evlerine konuk olduğunu söyleyen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, "Nüfusu 700 bin olan çok büyük bir aileyiz. Bu büyük ailenin kendi arasındaki ilişkilerini güçlendirmek adına hemşehrilerimizin evlerine misafir oluyor, çalışmalarımızı paylaşarak taleplerini dinliyoruz” dedi.
Edebali, "Vatandaşın ayağına hizmet götüren 'Edebali ile El Ele' projemiz çerçevesinde ekiplerimiz 2015 Aralık ayından bugüne Yıldırım’ın tamamında 69 mahallemizde 27 bin 744 haneyi ziyaret etti. Vatandaşlardan elde edilen bilgiler sayesinde mahallelerimizde yürütülecek hizmetlerin yol haritasını sağlıklı bir şekilde planlamaya devam ediyoruz. Mobil ekiplerimiz sayesinde de sorunlara anında müdahale ederek insanlarımızın memnuniyetini en üst seviyede olmasını sağlıyoruz. Ev ziyaretlerimizi devam ettirerek birlik ve beraberliğimizi pekiştirecek ihtiyacımız olan mahalle kültürünü de ayakta tutacağız" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2017, 15:02

Ali Sünlüklü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73