banner78

DİLEK DURAK'TAN GÖVDE GÖSTERİSİ

DEVA (Demokrasi ve Atılım Partisi) Mudanya İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresi büyük bir coşku içinde gerçekleşti.

DİLEK DURAK'TAN GÖVDE GÖSTERİSİ

Yapılan Kongre sonucunda, iş ve cemiyet hayatının önemli isimlerinden Dr. Dilek Durak, DEVA Partisi Mudanya ilçe Başkanı seçildi.

      Kongre sonrası teşekkür konuşması yapan Durak, ‘‘bugün, hep birlikte bir değişime, bir dönüşüme ve bir Devrim’e şahitlik ediyoruz. Artık Türkiye’de, Bursa’da, Mudanya’da dertlere DEVA olacak kadrolar İNSAN IMIZI kucaklamaya başlamıştır. Bursa’ya sadece 30 km uzaklıkta olan ancak, Bursa’yı yönetenlerin görmezden geldiği Mudanya’da yeni bir sayfa açıyoruz. Şirin ilçemizde kısa sürede yaptığımız çalışmalarla, gördük ki, ülkede değişim başlamış, Mudanya bu değişimin öncüsü olmuştur’’ dedi.

     Mudanya’nın tarihine de değinen Durak, ‘’9 bin yıllık bir tarihe sahip Mudanya’mız, YENİDEN Başlayanların şehri olmuştur. Onbaşı şükrü çavuş ile 100 yıl önce yeniden ayağa kalkan Mudanya, DEVA ile yeni bir döneme giriyor.

Büyük devlet adamı, Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın özel ilgi gösterdiği Mudanya’mız, tarım, tarih ve turizmde DEVA ile yükselecek, Bursa’nın üvey evladı konumundan DEVA ile kurtulacaktır’’ ifadelerini kullandı.

     Konuşmasının sonunda vaatlerini de sıralayan Dilek Durak, Turizmde yatırımları engellenen, tarımda yokluğa mahkûm edilen, tarihi yok sayılan Mudanya’nın kendileri ile birlikte şaha kalkarak, Mudanya sadece Bursa’nın değil, Marmara’nın lider şehri olacağını belirterek,  ''Mudanya tarihinden aldığı güçle, köy köy, mahalle mahalle Mudanyalılar tarafından yönetilmesinin önemine de değinen Durak, ‘’Mudanya bizimle Deva’sını bulacak’’ dedi.

Tek liste ile Kongreye giren Dr. Dilek Durak’ın yönetimi aşağıdaki kişilerden oluştu.

Mudanya İlçe Yönetimi Asil: Elif Uncu, Yeşim Mayıl, Hayriye Yaşar Boyacıoğlu, Elanur Avcı, Handan Özalp, Emir Ahmet Yılmaz, Müfit Mutlu Özgül, Öner Topuz, Berkay Tolga Battal, Murat Erdoğan, Mert Can Eken, Emre Asa, Erkan Kaderlioğlu, Yüksel Cihan.

Mudanya İlçe Yönetimi Yedek: Recep Oğuz, Emre Elitok, Kadir Ak, Cemal Turan, Ebubekir Özer, Sait Akbaş, Aykut Yavuz.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2021, 18:16

Necmi İnce

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73