CHP’li belediyenin kestiği ağaçları fakirler yakacak!

Yalova Belediyesi tarafından Tonami Meydanı’nda kesilen ağaçlar, ihtiyaç sahipleri ile belediye personeline yakacak olacak.

CHP’li belediyenin kestiği ağaçları fakirler yakacak!
 Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Yalova girişinde yapılacak köprülü kavşak çalışması kapsamında Yalova Belediyesi tarafından Tonami Meydanı’nda kesilen 180 ağaç, Çınarcık yolu üzerinde bulunan belediyeye ait İkmal ve Bakım Müdürlüğünde depolandı. Kesilen ağaçların Umut Evleri vasıtası ile belirlenecek yardıma muhtaç insanlara ve doğal gaz kullanmayan belediye personeline yakacak olarak dağıtılacağı öğrenildi.

Yalova’nın Tonami Meydanı’ndaki ağaç kesimi sabah erken saatlerde de devam etti. Yol kenarındaki yaşları 100’den fazla olan ağaçlar kesilerek kamyonlara yüklendi. Çevredeki vatandaşlar ise çalışmaları uzaktan izledi.

Ağaçların kesilmesi vatandaşları da ikiye böldü. Bazı vatandaşlar trafik sorununun çözülmesi için buraya yapılacak olan köprülü kavşağın şart olduğunu dile getirerek belediyeye destek verirken, bazı vatandaşlar ise ağaç kesiminin yanlış olduğunu dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2014, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73