banner78

Belediye binasında dehşet

Yalova'nın Çınarcık ilçesine bağlı Koru beldesinde, Koru Belediyesi'ni elektrikli testere ile basan bir saldırgan, belediye binasını harabeye çevirdi.

Belediye binasında dehşet
 Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman ise camdan atlayarak canını kurtardı. Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman'la aralarında daha önceden bir husumet olduğu öğrenilen H.K (35) eline aldığı elektrikli testere ile belediye binasına geldi. İlk olarak belediye personelini testere ile tehdit eden saldırgan, personeli bir odaya toplayarak kapıyı üzerlerinden kilitledi. Ardından makama yönelen saldırgan Kamil Yaman'ı aramaya başladı. Saldırganı fark eden Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman ise makam odasının camından atlayarak canını kurtardı. Makam odasının kapısını ve mobilyaları testere ile keserek zarar veren saldırgan olay yerine gelen polislere teslim oldu.

Olayın ardından belediye binası adeta harabeye döndü. Olayı duyan CHP Yalova İl Başkanı Özcan Özel de beldeye gelerek Belediye Başkanı Kamil Yaman'ı teselli etti. Olayın korku filmlerini aratmadığını dile getiren Özel belediye başkanı Kamil Yaman ve personele her hangi bir şey olmamasının ise sevindirici olduğunu söyledi. Olayın şokunu üzerinden bir türlü atamayan Koru belediye Başkanı Kamil Yaman ise gazetecilere her hangi bir açıklama yapmadı.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2014, 19:38

Ali Sünlüklü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96