Bayılan arkadaşına müdahale ederken soyuldu

Hakkari’den İstanbul’a iş seyahatine gelen şahıs bayılan arkadaşı ile ilgilenirken 2 hırsız araçta bulunan yaklaşık 6 bin TL değerindeki cep telefonlarını çaldı.

Bayılan arkadaşına müdahale ederken soyuldu
 Hakkari’den İstanbul’a iş seyahatine gelen Hüsamettin Onursal, Fatih Balat’ta bir arkadaşı ile yemek yedi. Yemekten sonra arabaya gitmeye hazırlanan Onursal, arabanın yanına geldiği sırada arkadaşının ayağı kayıp yere düştü. Yere düşen arkadaşı ile ilgilenen Onursal, binmek için açtığı arabanın kapılarını telaşla kapatmayı unuttu. Onursal, bayılan arkadaşı ile ilgilenirken 2 hırsız araca yaklaşarak yaklaşık 6 bin TL değerindeki cep telefonlarını çaldı. 

Hırsızlık anı güvenlik kamerası tarafından da görüntülendi. Güvenlik kamerasında zanlıların bir araçla olay yerine geldikleri, Hüsamettin Onursal’ın bayılan arkadaşı ile ilgilenmesi üzerine aracına yaklaştıkları, kapıyı açarak telefon, çanta ve cüzdanları alarak yine geldikleri araçla uzaklaştıkları görülüyor.

“BÖYLE İNSANLIK OLMAZ”

Arkadaşıyla yemeğe gittiğini belirten Hüsamettin Onursal, “Akşam yağmur yağıyordu. Yemekten çıktık, arabaya bindim ve çalıştırdım. O esnada arkadaşımın ayağı kayıp düştü. Bende hemen inip onunla ilgilenmeye başladım. O esnada arabamın içinden telefonlarım, arkadaşımın cüzdanı ve iş yerinin anahtarlarının çalındığını fark ettim. Telefon önemli değil ama içindeki bilgilerim önemliydi. Biz orada can derdi ile uğraşırken onlar gelip sakince arabanın içini boşaltıp gidiyor. Böyle insanlık olmaz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2015, 21:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0