banner78

Başbakan Davutoğlu Bolu’dan Ayrıldı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi için geldiği Bolu’da, Hayrettin Tokadi Hazretleri Türbesi’ne giderek dua etti. Davutoğlu, belediye ve valilik ziyaretlerini iptal ederek yağmur yağışı altında helikopterle...

Başbakan Davutoğlu Bolu’dan Ayrıldı
Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi için geldiği Bolu’da, Hayrettin Tokadi Hazretleri Türbesi’ne giderek dua etti. Davutoğlu, belediye ve valilik ziyaretlerini iptal ederek yağmur yağışı altında helikopterle Bolu’dan ayrıldı.
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Başbakan Yardımcıları Ali Babacan ve Bülent Arınç’la D-100 karayolunun Elmalık mevkiinde bulunan Hayrettin Tokadi Hazretleri Türbesi’ne gitti. Basına kapalı yapılan ziyarette Davutoğlu ve beraberindekiler 30 dakika türbede kalarak dua etti. Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bolu Valiliği ve Bolu Belediyesi’ne yapacağı ziyaretleri son dakika kararı ile iptal etti. Davutoğlu, yoğun yağmur yağışı altında Bolu Atatürk Stadyumu’ndan helikopterle Ankara’ya hareket etti.
Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2014, 09:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96