Anadolu okullarından Başkan Çerçioğlu’na Türk bayrağı

Gaziantep Anadolu Okulları Kurucusu Ünsal Ören, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu‘nu makamında ziyaret etti.Aydın’a Anadolu Okullarının şubesini açmak istediklerini belirten Ören, “İnsanı kazanırsanız herşeyi...

Anadolu okullarından Başkan Çerçioğlu’na Türk bayrağı

Gaziantep Anadolu Okulları Kurucusu Ünsal Ören, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu‘nu makamında ziyaret etti.

Aydın’a Anadolu Okullarının şubesini açmak istediklerini belirten Ören, “İnsanı kazanırsanız herşeyi kazanırsınız. İnsanı kazanmak için de yürekli olmak gerekir. Aydın bu yüzden çok şanslı. Yürekli ve başarılı bir kadın büyükşehir belediye başkanları var. Başkan Çerçioğlu’nun hizmetlerini ilgiyle ve yakından takip ediyoruz” diye konuştu.

Yerel yönetimler olarak eğitime katkı sunduklarını ve sunmaya devam edeceklerini belirten Başkan Çerçioğlu, Anadolu okulları eğitim kurumlarına çalışmalarında başarılar diledi.

Gaziantep Anadolu Okulları Kurucusu Ünsal Ören, ziyaret anısına Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na çerçeveli Türk bayrağı hediye etti.
Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 08:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73