banner78

Porselen Cephe Kaplamada Seramiksan Venüs Serisi

Uluslararası projelerde de tercih edilen Seramiksan’ın porselen dış cephe kaplamaları son olarak Kosava’nın başkenti Priştine’de yapılan modern tasarımıyla dikkat çeken Lakrishte Kompleksi’nde kullanıldı.

Porselen Cephe Kaplamada Seramiksan Venüs Serisi

Sektörün köklü ve yenilikçi markası Seramiksan’ın inovatif ürünleri uluslararası birçok projede de tercih ediliyor. Arting LLC tarafından uygulanan proje kapsamında Kosova’nın Priştine şehrinde yapılan Lakrishte Kompleksi’nin porselen cephe kaplamasında, Seramiksan’ın dikkat çeken ürünlerinden Venüs Serisi kullanıldı.

Güzelliğini sadelikten alan Venüs Serisinin, Lakrishte Kompleksi’nde kullanılan 60x120 cm siyah rengi etkileyici ve modern bir görüntü sunuyor. Beyaz, bej, koyu gri, warm gri renk seçeneklerine sahip olan seri v 60x60 60x120 cm ebatlarında üretiliyor.

Kaliteli yaşam için gerekli tüm teknolojiyi estetik tasarımlarıyla birleştiren Seramiksan, tüm yaşam alanları ve kamusal alanlar için kullanılabilecek seramik, granit, porselen cephe kaplamaları, vitrifiye ürünleri ve yapı kimyasalları üretiyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2018, 14:50

beyzanur

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner96