banner78

Maysan Mando'nun uluslararası kalitesi bir kez daha tescillendi

Maysan Mando'nun uluslararası kalitesi bir kez daha tescillendi

Maysan Mando'nun uluslararası kalitesi bir kez daha tescillendi
  • Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi Maysan Mando, yeni fabrika yatırımıyla birlikte kapasite artışına geçmesinin ardından, küresel otomotiv sektörünün en prestijli kalite sertifikalarından biri olarak kabul edilen Ford Q1’ı alarak, sürdürülebilir kaliteye verdiği önemi başarıyla taçlandırdı.

  • Dünyanın en önemli otomotiv üreticilerinden Ford’un, tüm üretim süreçleriyle yüksek kalite ve performansa sahip olan, müşteri memnuniyetinde mükemmelliği yakalayan tedarikçilerine verdiği küresel kalite sertifikası “Q1” ödülünü 2008’in yılından sonra yeni adresinde de alan Maysan Mando, kalitesini bir kez daha ortaya koydu.

Bursa, 19.02.2021 - Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi Maysan Mando, üretim süreçlerinde mükemmellik hedefiyle 50 yılı aşkın süredir sürdürdüğü kalite yolculuğuna yeni başarılar eklemeye devam ediyor.

Maysan Mando, kuruluşunun 50. yıl dönümü olan 2019’da devreye aldığı yeni fabrika yatırımıyla birlikte kapasite artışına geçmesinin ardından, küresel otomotiv sektörünün en prestijli kalite sertifikalarından biri olarak kabul edilen Ford Q1’ı alarak, sürdürülebilir kaliteye verdiği önemi başarıyla taçlandırdı.

Dünyanın en önemli otomotiv üreticilerinden Ford’un, tüm üretim süreçleriyle yüksek kalite ve performansa sahip olan, müşteri memnuniyetinde mükemmelliği yakalayan tedarikçilerine verdiği küresel kalite sertifikası “Q1” ödülünü 2008’in yılından sonra yeni adresinde de alan Maysan Mando, kalitesini bir kez daha ortaya koydu.

Maysan Mando’nun Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde (DOSAB) yer alan fabrikasında Ford Q1 Ödül Töreni düzenlendi. Törene, tüm Maysan Mando çalışanlarının yanı sıra Ford’dan da üst düzey isimler katıldı.

Tedarik zincirine kattığı kaliteyi ve değeri her geçen yıl ispatlıyor

Törende bir konuşma yapan Maysan Mando Genel Müdürü Tülay Hacıoğlu Şengül, “Küresel otomotiv sektörünün en prestijli kalite sertifikaları arasında gösterilen Ford Q1’ı 2008 yılının ardından yeniden almış olmanın gururunu yaşıyoruz. Şirket olarak, 2019 yılında yaptığımız büyük yatırımla yeni fabrikamızı devreye almıştık. Burası hem kapasite hem de teknolojik altyapı anlamında büyüme hedeflerimiz açısından çok önemli bir konumda. Dolayısıyla yeni adresimizdeki kapasite artışımız sayesinde Q1’ı yeniden almayı başardık. Maysan Mando olarak, tedarik zincirine kattığımız kaliteyi ve değeri, her geçen yıl ortaya koyduğumuz başarılarla ispatlamaya devam ediyoruz. Bu anlamda Ford’un şirketimize duyduğu güven, bizleri son derece mutlu etmektedir. Maysan Mando olarak, değer zincirimiz içinde sürekli gelişmeye odaklanıp üstün performans göstererek, paydaşlarımız için vazgeçilmez ve güvenilir bir iş ortağı olmak adına çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yeni normalin beklentilerine uygun dönüşüme öncelik veriyor

“Türkiye’nin en büyük amortisör üreticisi olarak, son 10 yılda 5 katlık bir büyüme gerçekleştirdik. Pandemi koşullarına rağmen sürdürülebilir büyüme odaklı gelecek

Necmi İnce

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96