banner78

Ermeni Diasporasının 2015 Planı

Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilcisi İrfan Ermiş, Ermenilerin soykırım propagandası çerçevesinde Ermeni asıllı Amerikan grup ‘System of a Down’u turneye hazırladıklarını...

Ermeni Diasporasının 2015 Planı
Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilcisi İrfan Ermiş, Ermenilerin soykırım propagandası çerçevesinde Ermeni asıllı Amerikan grup ‘System of a Down’u turneye hazırladıklarını iddia etti.
Ermeni diasporasının soykırım iddialarının yüzüncü yılı için seferberlik ilan ettiğini belirten ASİMDER Bölge Temsilcisi İrfan Ermiş, “Ermeniler, sözde soykırım propagandasını yaymak için seferberlik ilan etti. Dört koldan soykırım propagandasını yaymak isteyen Ermeniler, ABD, Fransa ve İran başta olmak üzere bir çok ülkede kurduğu lobilerle siyasi arenada zafer elde etmeye çalışıyor. Türkiye’de sözde soykırım olduğu yalanını yaymak için her yolu deniyor” dedi.
Soykırım propagandasını yaymak için metal müzik gurubu System of a Down’un turneye hazırlandığını iddia eden Ermiş, “Ermeni metal grubu System of a Down, sözde soykırım iddialarını desteklemek amacıyla müziğiyle dünya turnesine çıkıyor. Ermeni olmasına rağmen Ermenistan’da hiç konser vermemiş ve Ermenistan’ı hiç görmemiş bu grup, ‘Wake of the souls’ yani ’Ruhları uyandıran’ adını verdiği turneye çıkıyor. Ben bu turneye katılan herkese sesleniyorum. 1915’te Ermeni çetelerince Türkiye, Azerbaycan ve İran’da yapılan katliamlara baksınlar. Ermeniler buralarda Türk, Kürt, Azeri demeden herkesi katlettiler. Ermeni diasporası unutmasın, onlar ne kadar seferberlik ilan etse de 2015 yılı onlar için içi boş bir ceviz kabuğu. Bırakın 1918’de Ermeni çetelerinin yaptığını, yakın tarihte Azerbaycan, Karabağ ve Hocalı’da yaptıkları katliamın kanları hala korumadı” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2014, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96