banner78

Erciyes Kayak Merkezi Yılbaşına Hazır

Erciyes A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yücel İkiler, yılbaşı rezervasyonlarında Erciyes’te bulunan otellerin dolma noktasına geldiğini söyledi.Kayak sezonun başlamasıyla vatandaşlar, kayak merkezi olan Erciyes’e gelerek kayak yapmanın...

Erciyes Kayak Merkezi Yılbaşına Hazır
Erciyes A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yücel İkiler, yılbaşı rezervasyonlarında Erciyes’te bulunan otellerin dolma noktasına geldiğini söyledi.
Kayak sezonun başlamasıyla vatandaşlar, kayak merkezi olan Erciyes’e gelerek kayak yapmanın zevkini çıkarttı. Çok sayıda vatandaşın gittiği Erciyes Kayak Merkezi hakkında bilgiler veren Erciyes A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yücel İkiler, “2014-2015 yılı kış sezonunu açtık. Kış sezonunda otellerimizde doluluk yaşanmaktadır. Şehir merkezindeki otellerimizle görüştüğümüzde onlarında kış boyunca sömestr döneminde de hem haftasonu hem de hafta içi yoğun bir talebin olduğunu duymaktayız. Bu da bizi ayrı bir şekilde mutlu etmektedir" diye konuştu.
İkiler ayrıca, "Otellerimiz bu doluluklarla beraber kış boyunca sömestr ve yılbaşında çeşitli faaliyetler, eğlence programları düzenleyecekler. Bunları da hep beraber göreceğiz. Güzel ve neşeli günler inşallah bizi bekliyor. Yılbaşındaki rezervasyonlar artık dolma noktalarına geldi. Tabi yılbaşını Erciyes’te geçirmek isteyen vatandaşlarımızın sıkıntı yaşamamaları için rezervasyon yapmalarını öneririz. Otellerde eğlence durumuna göre farklı fiyatlar uygulanıyor. Bunlar günlük 300 liralardan, 500 liralardan olabilir" şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2014, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96