Aref Yaptığı Şovlarla Bursa’da Nefes Kesti

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında adını duyuran İranlı illüzyonist Aref Ghafouri, Bursa’da yaptığı gösterilerle izleyenleri kendine hayran bıraktı.Bursa’da bir alışveriş merkezinin davetlisi olarak sahne alan illüzyonist Aref Ghafouri,...

Aref Yaptığı Şovlarla Bursa’da Nefes Kesti
Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında adını duyuran İranlı illüzyonist Aref Ghafouri, Bursa’da yaptığı gösterilerle izleyenleri kendine hayran bıraktı.
Bursa’da bir alışveriş merkezinin davetlisi olarak sahne alan illüzyonist Aref Ghafouri, yaptığı birbirinden ilginç illüzyon gösterileriyle izleyenlerden büyük alkış aldı. Tahmin ağırlıklı gösterilere imza atan Aref’i Bursalılar büyük bir hayranlıkla izledi. Bir ara Aref, sahnede bulunan 4 kutunun bir tanesinde 3 bin dolar olduğunu söyleyerek sahneye 3 seyirci çıkarttı. Sahneye çıkan seyircilere içinde 3 bin dolar olan kutuyu bulana parayı vereceğini söyleyerek paranın hangi kutuda olduğunu bulmalarını istedi. Gösteride kendisi de sahneye çıkan üç kişinin parayı bulamayacaklarını söyledi. Gösteri sonunda üç seyirci de boş kutuları açtırarak içinde 3 bin dolar olan kutuyu bulmadı. Şovun sonunda izleyenler gösteriyi uzun süre alkışladı.
Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2014, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73