banner105

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat işleminin bir sektör halini alması ülkemizde oldukça yeni bir varyans olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizde ve dünyada genel olarak lojistik işlemlerin skalası ithalat ve ihracat faaliyetleri, genelde ise büyük ölçekli perakendecilik olarak bilinmektedir. Fakat gelişen dünya ve değişen koşullarda evden eve nakliyat işlemi son yıllarda artan bir ivme ile talep görmektedir.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Dünya üzerinde gelişmiş ülkelerin tamamının entegre olduğu evden eve nakliyat işleminin bir lojistik sistemi bulunmakta olup; ülkemizde lojistiğin bir sektör olarak gelişimi son 20 yıla tekabül etmektedir. Bu süreçte evden eve nakliyat sektörü büyük bir atılımla ön plana çıkmıştır.

Son yıllarda görüldüğü üzere ülkemizde evden eve nakliyat sektörü hızlı bir gelişim göstermekte olup; bazı firmaların hizmetleri dünya standartları ile bir benzeşim göstermektedir. Zaman evden eve nakliyat firması dünya standartlarını yakalamaya çalışan yapısıyla dikkat çekmektedir.

Evden eve nakliyat işleminde firmaların lojistik, müşteri ilişkileri, teknik altyapı ve teknolojik donanım başta olma üzere birçok alanda uzmanlaşması gerekmektedir.Zaman evden eve nakliyat firması gerekli olan bu uzmanlaşmanın farkında bir strateji izlemekte ve lojistik faaliyetlerde, heterojen bir yapı göstermektedir.

Zaman evden eve nakliyat sermaye, kâr, ciro, örgüt kültürü ve tecrübe açısından muadillerine nazaran birkaç adım önde seyretmektedir. Bu durum evden eve nakliyat işlemlerinde Zaman evden eve nakliyat firmasının tercih edilmesini kolaylaştırmaktadır. Unutmamak gerekir ki evden eve nakliyat alanında gelişen ve büyüyen sektörün taleplerini karşılamak için firmalar taşıdıkları potansiyeli üst seviyede alana vermek zorundadır.

Evden eve nakliyat işlemi temelde birden fazla faaliyeti bünyesinde toplayan bir kavramdır. Evden eve nakliyat planlamadan yerleştirmeye kadar yaşanan tüm aşamaları kapsayan çok yönlü bir süreçtir. Bu düzlemde Zaman evden eve nakliyat verdiği hizmet yelpazesini lojistik faaliyetlerin talepve  planlamasından müşteri hizmetlerine, sipariş yönetiminden ambalajlama ve paketleme işlemlerine kadar geniş bir alana yaymaktadır.

Tamamen kompakt bir süreç olan evden eve nakliyat işlemindeki yüm bu süreçlerin etkin bir biçimde planlaması için lojistik operasyonunun doğru yapılandırılması gerekmektedir. Zaman evden eve nakliyat firması da bu sürecin en etkin şekilde gerçekleşeceğini tecrübesiyle garanti etmektedir.

Tüm teknik işlemleri üst seviyede tutmaya gayret eden Zaman evden eve nakliyat firması müşteri memnuniyetini asla göz ardı etmemektedir.Evden eve nakliyat öncesi, sonrası ve sırasında gerçekleştirilen hizmetlerin tamamını kapsayan bir bütün olarak müşteri hizmetlerinin oldukça önemli olduğunu bilen Zaman evden eve nakliyat lojistik yönetimi hem somut hem de soyut anlamda üst düzey tutmaktadır.

7 gün 24 saat verilen kesintisiz hizmeti ile sektörde mihenk taşı konumundaki Zaman evden eve nakliyat firması, her türlü soru ve görüşünüz için telefonun diğer ucunda sizi beklemektedir. Bir telefon uzaklığında olan  Zaman evden eve nakliyat ile taşınmak çok rahat.

Necmi İnce

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner108