banner78

15 Yaşındaki Kızı Seks Kölesi Yaptılar!

ABD'DE nisan ayından bu yana kayıp olan 15 yaşındaki küçük kız 120 santimetrelik metal kutu içinde sağ olarak bulundu.

15 Yaşındaki Kızı Seks Kölesi Yaptılar!
 ABD'nin Los Angeles kentinde nisan ayında kaybolan 15 yaşındaki küçük kız, 120 santimetrelik metal kutu içinde sağ olarak bulundu.

ABD'DE nisan ayından bu yana kayıp olan 15 yaşındaki küçük kız seks tacirlerinin dehşet çiftliğinden sağ olarak kurtarıldı. Sacramento polisi, küçük kızın bir motelden yaptığı ihbarı değerlendirerek Lake Country bölgesinde bulunan, Ryan Balletto (30) ile Patrick Pearmain (30) tarafından işletilen çiftliğe baskın yaptı.

Çiftlikte 120 santimetre boyunda 60 santimetre yükseklikteki metal kutunun kilidini kıran ekipler içinde aradıkları küçük kızı sağ olarak buldu. Polis, küçük kızı kaçırarak esrar çiftliğinde metal kutuya hapsedilen ikilinin kurbanı seks kölesi olarak çalıştırdığını ortaya çıkardı.

Ryan Balletto (30) ile Patrick Pearmain (30) adlı zanlılar tutuklanırken, 3 gündür metal kutuda tutulduğu belirlenen küçük kız psikolojik tedavi görmesi için kliniğe yatırıldı. Polis, ismi açıklanmayan kızın haricinde başka kurbanların da olmasından şüpheleniyor. Öte yandan küçük yaştaki kızı kaçıran Ryan Balletto'nun 5 çocuğunun annesi olan sevgilisi 27 yaşındaki Christa McConnell da suç ortağı olarak tutuklandı. McConnell'ın en küçüğü 7 aylık olan çocukları devlet koruması altına alındı. 

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2013, 11:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner96