banner105

Merakla beklenen 'Bursa Teksas' dizisinin ilk gösterimi yapıldı

Mercan yapımın üstlendiği, yönetmenliğini ve başrolünü İbrahim Şentürk'ün yaptığı Bursa Texas dizisinin ilk gösterimi Kaplıkaya Cazibe Merkezi'nde gerçekleşen basın toplantısında yapıldı.

Merakla beklenen 'Bursa Teksas' dizisinin ilk gösterimi yapıldı

Bursaspor'un ve Bursa'nın tanıtımı için çıkılan yolda dijital medya kanalıyla seyirciyle buluşacak olan Bursa Teksas dizisi 5 bölümlük kısa film şeklinde yayınlanacak.Bursaspordan resmi izinler alınarak gerçekleştirilen yapımda sponsor sıkıntısı çekilmesine rağmen film planlandığı şekilde gösterime girdi. Filmin tanıtıldığı basın toplantısına oyuncu ve sanatçı Mehmet Vanlığolu, İnce Medya Grup İmtiyaz Sahibi Necmi İnce, EO Ajan Erdal olgun, Orhan Kaplan ve bir çok gazeteci katıldı.

Hepimizin Yolu Bir!

Yeni medya aracılığıyla Bursaspor'un sesi olmak istenen projede 'Hepimizin yolu bir' sloganıyla hareket ediliyor. Tribün yaşamının tüm gerçeklerini içinde barındıracak filmde aynı zamanda yaşama dair gerçeklikler ön planda olacak. Futbol ve sinema severler filme 20 Ağustos'ta 'Bursa Texas Dizisi' adlı youtube kanalından ulaşabilecek.

Necmi İnce

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner108