banner105

BURSA'NIN EŞSİZ MANZARASI VE LEZZETLERİYLE ÇINARLI DERE RESTORAN SİZLERİ BEKLİYOR

Bursa Nilüfer İlçesinde Demirci Mahallesi'nde hem dere kenarı ,hem çiftlik hemde restoran olarak hizmet veren Çınarlı Dere Restoran sizleri bekliyor. Bursa'da doğa ile içice bulunan yeşili ve eşsiz lezzetleri ile siz değerli Bursalı'ları bekliyor.Acele edin bu yeri görmek için daha fazla beklemeyin.

BURSA'NIN EŞSİZ MANZARASI VE LEZZETLERİYLE ÇINARLI DERE RESTORAN SİZLERİ BEKLİYOR

Bursa'da şehir merkezine çok yakın bir mesafee olan şehir  görültüsünden ve fabrika seslerinin olmadığı temiz havası ve eşsiz lezzetleri ile Çınarlı Dere Restoran sizleri bekliyor.

Profesyonel kadrosu ve bulunduğu yer itibariyle yeşilin her tonunun yer aldığı Çınarlı Dere Restoran'da sabah kahvaltısı başta olmak üzere,öğlen ve akşam yemekleri ve özel günler için kına, nişan ve doğum günleri için vazgeçilmez yerlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor.


Ayrıca geniş bir yeşil alanı olan  Çınarlı Dere Restoran'da çocukların oyun yerleri başta olmak üzere hayvanlarla zaman geçirmek için keçi, köpek ve özellikle  ata binmek isteyen ve onlarla zaman geçirmek isteyenler içinde özel bir mekan olduğunu hatırlatalım.


Bu güzel yeri görmek ve yaptıkları lezzetleri yemek için acele etmenizde fayda var .
Hafta sonu kahvaltı için dolu olan Çınarlı Dere Restoran için hafta için randevu almak için 0553 916 9916 telefondan ulaşabilirsiniz.


Ayrıca bu güzel ferah ve nezih yeri görmek içinde Nilüfer İlçesi Demirci Mahallesi'nde,1002 Sokak No:36 Piknik Alanı yerinde görebilirsiniz.

https://niluferdemirciatlisporkulubu.com/

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2022, 13:58

Necmi İnce

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73