Yeni Yıldırım’a yeşil destek

Artvin Yusufelili vatandaşlar Yıldırım’da oluşturdukları ‘Hatıra Ormanı’ ile ilçenin yeşil alanlarına önemli bir katkıda bulundular.

Yeni Yıldırım’a yeşil destek

Yaklaşık bin kişilik üye sayısı ile Yıldırım’ın en büyük hemşehri derneklerinin başında gelen Artvin Yusufeli Taşkıran Köyü Derneği, yaşadıkları ilçeye sahip çıkmaya devam ediyor. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında üyeleri ile birlikte Yıldırım’ın Karapınar mahallesinde hatıra ormanı oluşturan Taşkıran Köyü Derneği, 100 adet ıhlamur ağacının yer aldığı Hatıra Ormanı’nın ağaç dikim törenini hep birlikte gerçekleştirdiler.

YEŞİL YILDIRIM ÖZLEMİ

Yoğun bir katılımın olduğu Hatıra Ormanı ağaç dikim töreninde konuşan Dernek Başkanı Harun Özşimşekler, “Bizler yaşadığımız kenti daha yaşanabilir kılmak için elimizden gelen desteği her zaman vermeye hazırız. Bugün burada oluşturduğumuz hatıra ormanı ile Yıldırım’ın yeşiline elimizden geldiğince katkıda bulunmak istedik. Bundan sonra da yine farklı projeler ile Yıldırım’ı eski yeşil haline dönüştürmek istiyoruz. Bizlere desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.


Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2015, 17:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0