banner78

SARGIN’DAN EMEKÇİLERE TEŞEKKÜR YEMEĞİ

İznik Belediyesi Eko Turizm Tesislerinde gerçekleşen akşam yemeğine İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Ak Parti İznik İlçe Başkanı Halil İbrahim Gökbulut, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Hıştıroğlu ve Necati Tosun, Belediye Meclis Üyeleri, Temizlik İşleri Sorumlusu Kadir Durmaz ve Temizlik İşleri Personeli katıldı.

SARGIN’DAN EMEKÇİLERE TEŞEKKÜR YEMEĞİ

527 TON ATIK TOPLANDI

Mesai arkadaşlarıyla tek tek tokalaşarak teşekkür eden İznik Belediye Başkanı Osman Sargın burada yaptığı konuşmasında “Değerli mesai arkadaşlarım öncelikle hepinize hayırlı akşamlar diliyorum. Ben 4 yılı aşkın süredir İznik’te Belediye Başkanlığı yapıyorum. Bu süre içerisinde özellikle bayram zamanlarında yoğun bir şekilde çöp ve atık şikâyetleri alıyorduk. Bu bayram siz değerli mesai arkadaşlarımızın gayreti ve sistemli çalışması ile bana hiçbir şikâyet ulaşmadı. Ben bundan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Değerli arkadaşlarım biliyorsunuz ki bizim atıklarımız tartılarak ilçemizden naklediliyor. Bu 9 günlük sürece ilçemizden 527 ton atık toplanarak nakil edildi. Biz hemşerilerimiz de verdiğimiz sözde İznik’in doğasından, o dağlarından o çöplüğü kaldıracağız demiştik. Ve şükürler olsun sizler ile birlikte bu alan yeşil alan oldu” dedi.

Ak Parti İznik İlçe Başkanı Halil İbrahim Gökbulut da konuşmasında “Arkadaşlar yaptığınız iş zor bir iş. Yaptığınız iş aslında görünmeyen bir iş. Süpürüyorsunuz arkanızdan 5 dakika sonra ağaçlardan yapraklar düşüyor. Bu yüzden hakikaten işiniz zor. Ama kadrinizi kıymetinizi İznik şuan biliyor. Bu bayramda bizlere değişik alanlarda istek ve şikayetler geldi. Ama temizlik ile ilgili hiçbir şikayet gelmedi. Temizlik İşleri işini tam yaptı. Hepinizden Allah razı olsun. Bu tip organizasyonlarla belediye personelimizin yönetim kadrosuyla bir araya gelmesi de örnek bir davranış.Bu vesile ile Belediye Başkanımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

İznik Belediyesi Eko Turizm Tesislerinde gerçekleşen akşam yemeği Belediye Başkanı Osman Sargın’ın yaptırmış olduğu dua ve fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

YUSUF

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73