Şampiyon miniklerden anlamlı ziyaret

Makedonya’nın Ohrid şehrinde Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Balkan Cup Futbol Turnuvasında şampiyon olan Bursa İdmanocağı U11 takımının sporcu ve teknik heyeti Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nü ziyaret etti.

Şampiyon miniklerden anlamlı ziyaret
 Kulüp Başkan Yardımcısı İlhan Satık tarafından ilgiyle karşılanan sporcu ve teknik heyet desteklerinden dolayı Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe ve Büyükşehir Belediyespor Kulübü yönetimine teşekkür etti. Bursa’daki sporcu ve takımların sporun her alanında gerek yurt içi gerekse yurt dışında göğüs kabartmaya devam ettiğini dile getiren Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin spora ve sporcuya verdiği önem doğrultusunda başarıların katlanarak geldiğini ve bunun da Bursalıları onurlandırdığını dile getirdi.

Ziyaretin ardından sporcu ve teknik heyete hediye takdim eden Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, minik sporcuların fotoğraf talebini geri çevirmeyerek sporcu ve teknik heyetle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2017, 15:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0