banner78

Nilüfer'e İkinci Huzurevi

Nilüfer Belediyesi, hayırsever desteğiyle ilçeye ikinci bir huzurevi kazandırıyor.

Nilüfer'e İkinci Huzurevi
 Yakın zamanda açılışı yapılacak olan İnci-Taner Altınmakas Huzurevi’nin ardından ikinci huzurevinin yapılması için Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde düzenlenen toplantıda, hayırsever İzzet Şadi Sayarel ile Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey protokol imzaladı. Bozbey, Nilüfer Belediyesi’nin sosyal belediyecilik uygulamaları ile Türkiye’de örnek gösterildiğini belirtti.
Bozbey, “Hayata geçirdiğimiz çalışmalarda sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliklerimiz ve derneklerin katkılarının yanı sıra hayırseverlerin desteği de elimizi güçlendiriyor. Hayırsever Altınmakas ailesinin destekleriyle hayata geçireceğimiz Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi’nin açılışı için artık gün sayıyoruz. İş birliği projeleri olan Olgun Gençlik Merkezi, Nilüfer Belediyesi Ercan Dikencik Alzheimer Hasta Konuk Evi ve Alzheimer Hastaları Yaşlı Bakım Evi de büyük bir ihtiyacı giderecek projelerimiz arasında” dedi.
İkinci huzurevinin Nilüfer’e değer katacağını kaydeden Başkan Mustafa Bozbey, “İzzet Şadi Sayarel’in projesi Nilüfer’e değer katacak ve bize güç verecek. Nilüfer Belediyesi İzzet Şadi Sayarel Huzurevi, Çamlıca Mahallesi’nde, mülkiyesi belediyemize ait 3 bin 500 metrekarelik arsaya yapılacak. İnşaat 30 ay içerisinde tamamlanarak belediyemize bağışlanacak. Nilüferimize, Bursamıza ve ülkemize hayırlı olsun” diye konuştu.
Hayırsever İzzet Şadi Sayarel de projenin kendisini çok heyecanlandırdığını kaydederek, emeği geçenlere teşekkür etti.
Konuşmaların ardından Sayarel ve Bozbey, protokole imza atarak projenin startını verdi.
Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2016, 17:28

Ali Sünlüklü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner96