banner78

Genç İş Adamlarından Ak Parti'ye Ziyaret

Genç Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (Genç TÜMSİAD) Bursa Şubesi yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz’ı ziyaret etti.

Genç İş Adamlarından Ak Parti'ye Ziyaret
 Genç TÜMSİAD Bursa Şubesi Başkanı Asaf Yalçın İstanbullu ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulla göreve gelen AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İstanbullu, “Bugün buraya hem size yeni göreviniz için hayırlı olsun dileklerimizi iletmek , hem de gençlik için yapılacak faydalı çalışmalara katkı koymaya hazır olduğumuzu söylemek için geldik. Sözde değil , özde destek olmak niyetinde olduğumuzu paylaşmak için sizi ziyaret ediyoruz” dedi.
Kendisinin de şirketini çok genç yaşlarda kurduğuna dikkati çeken Ali Yılmaz, “Ben de şirketimi sizler yaşındayken kurmuştum. Siyasete atılmam ise üniversiteye başladığım yıllara denk gelmektedir. Ben şirketimi kurduğumda babam rahmetli olmuştu. Maddi, manevi destek alabileceğim bir büyüğüm de yanımda yoktu. Bu benim için çok büyük bir cesaretti diyebilirim. İlk yıllarda kendimi bir ticaret erbabı olarak görmüyordum. Ama yıllar geçtikçe işler yolunda gitti ve bugünlere geldik” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2014, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96