Değişiklik Var Ama Bakansız Kalmadık!

Yeni kabinede Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’nun Başbakan Yardımcılığı görevini üstlenecek olmasını değerlendiren AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, “Değişiklik var ama bakansız kalmadık.

 Değişiklik Var Ama Bakansız Kalmadık!
 Yeni dönemde de Bursa’mızın Başbakan Yardımcısı düzeyinde temsil edileceğinden dolayı Sayın Cumhurbaşkanımıza minnettarız” dedi.

İHA muhabirine konuşan Torun, “Öncelikle değişiklik hayırlı olsun. Uzun zamandır kabine değişikliği konuşuluyordu. Nihai kararı sayın Başbakanımız ve Cumhurbaşkanımız verecekti, böyle de oldu. Zaman zaman bu kabinelerde değişiklikler yapılır. Zaten Cumhurbaşkanımız değişikliğin sinyallerini verdi. Yeni dönemde de Bursa olarak Başbakan Yardımcısı düzeyinde temsil ediliyoruz. Değişiklik var ama bakansız kalmadık. Bu sebeple Cumhurbaşkanımıza minnettarız” dedi.


Hakan Çavuşoğlu’na yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen Torun, “Kendisi yıllardır birlikte çalıştığımız, yakinen tanıdığım çok çalışkan bir milletvekili arkadaşımız. Yeni görevinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2017, 00:08

Necmi İnce

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0