banner105

Cami Yapı Ekipmanları Fuarı Bursa'da Kapılarını Ziyaretçilere Açacak!

Tüm cami ürünlerinin sergilendiği sektörün tek fuarı cami yapı ekipmanları fuarı 25-28 Mart 2021'de Bursa Merinos Fuar Alanı'nda kapılarını ziyaretçilerine açıyor!

Cami Yapı Ekipmanları Fuarı Bursa'da Kapılarını Ziyaretçilere Açacak!

İslam aleminin ilk ibadethanesi olan mescitlerimizin ve camilerimizin son mimari akıllı cami teknolojiden faydalanması ve daha kaliteli ürünlerle donatılması için bu vazifeyi üstlenen Proaktif Fuarcılık Ltd.Şti. 25-28 Mart 2021 tarihlerinde Bursa  Merinos Fuar Alanında sektörü buluşturmak için hazırlıklarına devam ediyor.

  Diyanet İşleri Başkanlığı, Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı, Mühendisler, İl ve İlçe Müftüleri, Belediye Başkanları, Hayırsever İş Adamları, Mimarlar, Cami Dernek Başkanları ve  Ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören, Mihrap,Ahşap, Minare, Mimber, Çini, Avize, Halı Altı Isıtma, Restorasyon, Alem, Kubbe, Halı, Akıllı Cami Teknolojileri, Anahtar Teslim Firmaların katılımlarıyla gerçekleşecek olan 10. Uluslararası Cami Yapı Ekipmanları Fuarı 25-28 MART 2021’de kapılarını ziyaretçilerine açacaktır.

Uluslararası bir platforma sahip olan Bursa Cami Yapı Ekipmanları Fuarı, bu sektörde düzenlenecek tek fuar niteliğindedir.

25-28 MART 2021 DE BURSA ATATÜRK KONGRE KÜLTÜR MERKEZİ MERİNOS FUAR ALANINDA DÜZENLENECEK SEKTÖRÜN LİDER FUARI’NA DAVETLİSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2021, 17:38

Necmi İnce

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner108