Bursagaz Kitap Toplama Kampanyası Başlattı

Bursagaz, Kütüphaneler Haftası dolayısıyla şirket bünyesinde kitap toplama kampanyası başlattı. Toplanan kitaplarla bu yıl yenilenecek köy okulunun kütüphanesi oluşturulacak.

Bursagaz Kitap Toplama Kampanyası Başlattı
 Bursagaz, Kütüphaneler Haftası’nda kitap toplama kampanyası başlattı. Şirket bünyesinde bu yıl 3’üncüsü başlatılan kitap toplama kampanyası ile toplanan kitaplar Bursagaz EGD (Eğitim Gönüllüleri Derneği) vasıtasıyla bu yıl yenilenecek olan köy okulunun kütüphanesine bağışlanacak.
Kütüphaneler Haftası’nı kutlayan Bursagaz Kurumsal İletişim Yöneticisi Dilek Kiper, “Kitaplar, insan düşünce ve sanatının, bilgi ve deneyimlerin nesilden nesile aktarılmasını sağlayan en önemli kaynaklardır. Herkesin her kitabı alması mümkün değildir. Hele hele pahalı ve eski kitaplara ulaşmak daha da güçtür. Bunu mümkün kılmak için de kütüphaneler kurulmuştur. Bulunduğumuz yerde mümkün olduğunca hem kütüphanelerden yararlanma yoluna gidelim, hem kütüphanelerin zenginleşmesi için gerekli bağış ve yardımı yapalım. Kütüphaneler Haftası dolayısıyla bir çalışmaya imza atıyoruz. Umarım topladığımız kitaplarla gencecik nesillerimize faydalı oluruz” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2015, 13:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0