banner101

BTB’DEN BURSA KENT HALİ’NE ZİYARET

Bursa Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, Meclis Başkanı Mehmet Aydın ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Kent Halindeki üyelerini ve Sebze ve Meyve Komisyoncu İş Adamları Derneği Başkanı Aydın Akyol ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

BTB’DEN BURSA KENT HALİ’NE ZİYARET
 BTB heyeti önce üyelerini işyerlerinde tek tek ziyaret ederek, istek ve önerilerini dinledi ardından Bursa Kent Hali Sebze ve Meyve Komisyoncu İş Adamları Derneği’ni ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette, Bursa Kent Hali’ni daha cazip ve tercih edilir hale getirmek adına her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirten BTB Başkanı Özer Matlı, “Hepimiz kendimizi daha fazla geliştirmek zorundayız. Günlük sorunlarımızla uğraşırken, bir yandan da yarınlarımız için oluşturduğumuz stratejilerimiz olmalı ve artık ileriye dönük projelerimizi konuşmalıyız. Dernekteki arkadaşlarımızın hepsi hedefleri olan isimler, sadece Bursa Kent Hali için değil, Türkiye’deki hatta dünyadaki hal kavramına yeni bir boyut getirerek, Hal içerisinde bir inovasyon yaratmalıdırlar. Bursa Ticaret Borsası, Bursa`nın önemli bir değeri olan Bursa Kent Hali`nin ve tüm üyelerinin her zaman yanındadır” dedi.

Bursa Kent Hali Sebze ve Meyve Komisyoncu İş Adamları Derneği Başkanı Aydın Akyol da BTB Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı ve Meclis Üyelerinin ziyaretinden memnuniyet duyduklarını söyledi. Türkiye’de 170 tane Hal olduğunu ve Bursa Kent Hali`nin bunlar arasında önemli bir yerde bulunduğuna dikkat çeken Akyol, öncelikle Bursa Kent Hali`ne içinde cami ve sosyal donatı alanlarının bulunduğu bir tesis kazandırmak istediklerini dile getirdi ve Bursa Ticaret Borsası seçimlerine ilişkin başarı dileklerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2018, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner108

google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0