“Birliğimizi Bozacak Herşeyin Karşısındayız“

AK Parti İznik İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İl başkanı Cemalettin Torun’a ziyarette bulundu.

“Birliğimizi Bozacak Herşeyin Karşısındayız“
 İznik İlçe Başkanı Tamer ile yöneticileri ile birlikte AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun’a ziyarette bulundu. Ziyarette konuşan Hersek, AK Parti İznik teşkilatları olarak 7 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan genel seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini belirtti. Hersek, bu seçimin öneminin farkında olduklarını belirterek, partilerinin yeni ve daha güçlü bir Türkiye kurma hedefine katkı koyabilmek için ellerinde geleni yapacaklarını belirtti.
K Parti İl Başkanı Cemalettin Torun ise konuşmalarına, İstanbul Adliyesi’nde yaşanan terör saldırısı sonunda şehit olan Savcı Mehmet Selim Kiraz’a Allah’tan rahmet, sevenlerine ve tüm Türkiye’ye başsağlığı dileyerek başladı. Savcı Kiraz’ın şehit edilmesinin ardından yaşanan saldırıları da kınadıklarını belirten Torun, “Biz birliğimizi bozacak her türlü olayın karşısındayız. Ülkemizde bu tür olayların bir daha yaşanmaması, terörün her çeşidinin son bulması için çabalıyoruz. Bizim biz hayalimiz var; daha güçlü, daha refah, yarınlarına daha umutla bakabilen bir Türkiye’yi hep birlikte inşa etmek. Bu hedefimiz doğrultusunda gece gündüz demeden çalışarak, partimize ve ülkemize katkı koymaya çalışıyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2015, 17:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0